[ad_1]

پایان محاصره ، ارتش چین به پزشكانی كه ووهان را ترك می كنند تبریک می گوید (عکس بایگانی fb)

“چین حقیقت در مورد منشا ویروس کرونا را پنهان کرده است ، چنین بیماری هایی قبلاً در پاییز سال 2019 در انستیتوی ویروس شناسی ووهان منتشر شده بود و رژیم پکن همچنان اطلاعات مهم برای مبارزه با همه گیری را پنهان می کند.”

امروز جنوایی ها آن را اعلام کردند مارکو کامپومنوزی، رئیس هیئت لگا در پارلمان اروپا.

کامپومنوزی گفت: “به بیان صریح ، این نه لیگ ، بلکه اسناد رسمی وزارت امور خارجه ایالات متحده است که جزئیات نگران کننده ای درباره رفتار چین و نقش آزمایشگاه ووهان ، همان م instسسه ای را دریافت می کند که ده ها هزار یورو دریافت کرده است. بودجه شهروندان اروپایی توسط بروکسل.

طبق پرونده ایالات متحده ، این آزمایشگاه که برای اهداف غیرنظامی ارائه می شود ، حتی با تحقیقات و پروژه های سری ارتش چین همکاری داشته است.

چرا این موسسه باید بودجه اتحادیه اروپا را دریافت کند؟

پکن مدتهاست که با روشن کردن تحقيقات رسمي و تحقيقات ژورناليستي ، از روشن کردن موضوع خودداري کرده و اين در حالي است که مأموريت WHO با يك سال تأخير مي رسد.

با توجه به این عناصر ، موضع نگرشهای اتحادیه اروپا که پاسخهای مبهم و ناقصی به س theال لیگ در مورد بودجه اروپا برای ووهان می داد.

این غیرقابل قبول است و شهروندان باید واقعیت را بدانند.

همه گیری باعث میلیون ها کشته و خسارت بی اندازه شده است ، ما به حداکثر شفافیت در همه سطوح احتیاج داریم: نهادهای اروپایی دیگر وانمود نمی کنند که اتفاقی می افتد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *