[ad_1]

قفل دیجیتال

پسری از پست های آریزونا در فیس بوک مورد بررسی FBI قرار گرفت و اکنون ده سال در زندان به سر می برد.

این اوقات دشوار است برای همه و اجتماعی تبدیل به مکانی عالی که در آن اعتماد کردن. بعضی اوقات ، انفجارها یک نوشیدنی الکلی ساده هستند ، و گاهی اوقات ماشین های انحرافی را نشان می دهند. پرونده جوان بیست و شش ساله لورن رید به نظر می رسد که به سمت دسته اول می رود ، اما پلیس پیج ، آریزونا مایل است پسر را به شدت مجازات کند.

رید ، یک سرخپوست ، از حامیان اصلی جنبش بود زندگی سیاه مهم است و او گفتگوهای گروهی شدیدی داشت که در آن همه ناامیدی هایی را که از سیستم ایالات متحده و به ویژه به طور خاص در مورد پلیس احساس می کرد ، ابراز داشت.

رید بدشانسی آورد که یک پلیس مخفی را به چت های مم و مملو از شکلک های خود دعوت کند 90 صفحه متن که سرانجام به شکایت جنایی اعمال شد.

لحن اتخاذ شده توسط تبادل پیام با دیدگاه ACAB ، که برخی از تظاهرکنندگان داخلی را تغذیه می کند ، تفاوت چندانی ندارد ، اما تهدیدها بدون ادعای کنایه پذیرفته شد.

به ویژه ، پلیس و FBI به یک سری شوخی های بین نویسنده متن و دوستش اشاره کردند. با توجه به تظاهرات ، میزبان گفتگو خواستار مهربانی برای عدم سوختن میخانه ها بود و رید برای اطمینان خاطر او ، قصد خود را برای آتش زدن “فقط دادگاه

دادگاه به خاکستر تبدیل نشد و در واقع پسر حتی مواد لازم برای اجرای چنین طرحی را در اختیار پسر قرار نداد ، اما چنین هدفی که به طور خصوصی در فیس بوک منتشر شد ، اکنون می تواند آینده زندان را برای او تضمین کند.

رید از 2 ژوئن بازداشت شده است ، یکی از بسیاری از طرفداران BLM است که با باز شدن در رسانه های اجتماعی ، در لیست سیاه پلیس قرار گرفت ، که گاهی اوقات به سخنان هذلولی پیشنهاد شده توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ، که او می بیند ، اعتماد می کند. که در ‘آنتیفا دشمن شماره یک کشور با ستاره و راه راه.

این ممکن است شما را نیز مورد علاقه قرار دهد:

سه شنبه ، 19 ژانویه 2021 – 21:21

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *