[ad_1]

مسئله واکسیناسیون بسیار زنده است و خطر ایجاد بحران صمیمانه در اتحادیه اروپا را دارد. انگلیس تا ماه مارس کلیه شهروندان بالای 50 سال خود را واکسینه می کند. یک سابقه خوب برای یک کشور اروپایی (نه برای اتحادیه …) ، که با سه واقعیت که شامل اتحادیه نیز می شود امکان پذیر است:

  • EMA هنوز واکسن Astra-Zeneeca را تأیید نکرده است ، در حالی که انگلیس آن را هفته ها تایید کرده است. بنابراین لندن مقدار تقریباً نامحدودی از دوزها را در دسترس دارد.
  • انگلستان توافقنامه را با Astra Zeneca 3 ماه زودتر از کمیسیون منعقد کرد.
  • انگلستان هزینه بالاتری برای واکسن پرداخت می کند و این اخلاقی نخواهد بود ، اما هرکسی که پرداخت کند موسیقی و زمان تحویل واکسن را انتخاب می کند.

بنابراین در حالی که بوریس جانسون به هر قیمتی واکسن می زد ، کشورهای اروپایی تحت تأثیر مشکل معمول “بازوی کوتاه” قرار گرفتند ، آنها ثبت و دریافت کردند … بسیاری از پرونده های قضایی:

  • با Pfizer برای تأخیرهای تحویل که در هر صورت قابل بازیابی است. در همین حال ، تاخیرهایی وجود دارد.
  • با Astra Zeneca ، واکسنی که هنوز تأیید نشده است ، دوزهای ویژه ای را به کشورهای اتحادیه اروپا منتقل می کند و محصولات انگلیسی را به سایر کشورها می فروشد. جای تعجب است که چرا فرد می تواند دوز واکسنی را که EMA هنوز تأیید نکرده است بفروشد یا ذخیره کند.

EMA نیز رفتار عجیبی دارد و این باید ما را وادار کند تا در مورد نحوه رفتار نهادهای صدور گواهینامه کمی فکر کنیم: در حقیقت ، در حالی که در انگلیس بیش از 50 سال واکسیناسیون انجام می دهد ، به ویژه با واکسن آنگلو-سوئد ، به نظر می رسد EMA می خواهد برای تأیید استفاده ، اما فقط در سن کمتر از 55 سال. تفاوت بزرگسالان در انگلیس با بزرگسالان اتحادیه چیست؟ اسرار علم ، همان چیزی که حکام به آن اعتماد می کنند …

کمیسیون اکنون در مورد پرونده های Astra Zeneca صحبت می کند. پاسخی که مدیرعامل شرکت به فرستنده ارسال کرده و مورد استفاده چندانی برای مردم نیست: نه اسناد وکلا و نه هیچ گونه بازپرداخت قابل تزریق نیست. ما نباید تهدید کنیم ، بلکه اکنون به درمان آنها بپردازیم و در مورد آینده به آنها بیاموزیم ، همانطور که آلمانی ها می خواهند بر صادرات واکسن های استراتژیک کنترل و محدودیت هایی اعمال کنند. دوران بازار آزاد مطلق ، تنها ایمان اساسی اتحادیه اروپا ، در آستانه سقوط است.

اکنون ، در حالی که آلمان به یک قرارداد خصوصی با Biontech اعتماد می کند و فرانسه Sanofi را برای تولید واکسن Pfizer بسیج می کند ، ما منتظر هستیم و با خوشرویی ، مقامات می گویند که تا سپتامبر تا اکتبر مصونیت عمومی خواهیم داشت. بنابراین ، طبق گفته دولت ، ما تابستان دیگری را برای گردشگران برگزار خواهیم کرد و به گفته بسیاری از کارشناسان این یک پیش بینی بسیار خوش بینانه است.

بنابراین ما در چندین سطح شکست خورده ایم: کمیسیون اروپا و ، در ایتالیا ، دولت. ما به خود اجازه می دهیم که به Conte III یا Renzi II آینده مشاوره دهیم: مهندسان متخصص استخدام کنید ، برخی از آنها وجود دارد و در صورت تمایل ، می توانیم اسامی به شما بدهیم و ارزیابی کنیم که کدام شرکت های ایتالیایی می توانند واکسن های خریداری شده تحت مجوز را در موارد اضطراری تولید کنند. این تنها راه واکسیناسیون زودهنگام ایتالیایی ها است.


تلگرام
با تشکر از کانال تلگرام ما می توانید با انتشار مقالات جدید از سناریوهای اقتصادی به روز باشید.

⇒ ثبت نام کنید بلافاصله. مستقیما


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *