[ad_1]

روچستر پلیس

ورود از ایالات متحده ، به ویژه از شهر روچستر (نیویورک) ، هستند تصاویر دوباره طراحی شده برای ایجاد بحث و سایه ای ظالمانه و ناپسند را بر اداره پلیس محلی انداخت ، که قبلا مجبور بود با آن مبارزه کند پرونده دانیل پرود ، مرد 41 ساله آفریقایی-آمریکایی که در بازداشت درگذشت پلیس در 23 مارس پس از کلاهبرداری و بدرفتاری توسط مأموران.

این بار در مرکز یک ویدیوی دراماتیک منتشر شده در روز یکشنبه وجود دارد یک دختر 9 ساله توسط مأموران با دستبند بسته شد متعاقباً علیه او بود همچنین با اسپری فلفل اسپری می شود.

رسوایی روچستر: دختری 9 ساله که توسط مأموران دستبند زده شده است

تصاویر توضیح می دهند که چه اتفاقی افتاده است بهتر از کلمات. سرانجام در چشم طوفان است دوباره اداره پلیس روچستر بعد از اتفاقی که روز یکشنبه افتاد. تصاویری که برخی از افسران پلیس در تلاش برای سوار کردن یک دختر 9 ساله در ماشین هستند ، صریح نیست. به اسپری فلفل متوسل شوید .

با توجه به پویایی واقعیت ها ، افسران پلیس پس از پیوستن به آنها در یک منطقه مسکونی مداخله می کنند. گزارش در مورد برخی از “اختلالات خانوادگی”.

با رسیدن به صحنه ، مأموران خود را در مقابل دختری 9 ساله قرار می دهند – که عمدا هویت او مشخص نشده است – او تهدید به خودکشی کرد و می خواست جان مادرش را بگیرد. دختر جوانی که مشخصات روانشناختی او بسیار شکننده به نظر می رسد.

عوامل مبارزه با: دستبند و فلفل

به منظور درک و آرام کردن آنچه اتفاق می افتد ، ماموران ابتدا سعی کردند دختر را متوقف کنند تا وی را از پشت فرمان به بیمارستان منتقل کنند.

با این حال ، قبل از تلاش او برای همچنین با نیرو و چند ضربه با مخالفان مخالفت می کنند با هدف جلوگیری از آن ، وضعیت رو به زوال است. محکم گرفته و سپس روی زمین بر روی برف انداخته می شود – همانطور که فیلم نشان می دهد – کودک 9 ساله دستبند زده شد توسط مأموران در حالی که پدر خود را می گرید ، گریه می کرد ، و نام پدر را فریاد می زد. کودک در حالی که به او دستبند زده بود ، سعی کرد از مأموران التماس کند که متوقف شوند ، اما دیگر جایی برای گوش دادن وجود نداشت.

رسوایی جدید برای روچستر پس از “پرونده پرود”

درگیری با پلیس حتی زمانی شدیدتر می شود که دختر سعی می کند در مقابل قرار گرفتن پشت فرمان مقاومت کند و از افسران می خواهد با پدرش تماس بگیرند. همانطور که معاون رئیس پلیس آندره اندرسون گفت نیویورک تایمز، سپس به اسپری فلفل متوسل می شویم. “این آخرین فرصت شماست ، در غیر این صورت فلفل به چشمان شما می رسد“یک مأمور به او اشاره می کند ، سپس ثانیه ای او را به عمل دعوت می کند.”در این مرحله ، فقط آن را اسپری کنید

در این فیلم ، یک عامل زن می توانید صورت دختر را که قصد جیغ زدن دارد ، اسپری می کند ، حالا همچنین در مورد سوختگی. روی فرمان ، lیک کودک به بیمارستانی در روچستر منتقل شد از آنجا که او 48 ساعت بعد آزاد شد.

این فیلم به سرعت در ایالات متحده آمریکا گشت و توسط مسئولان این اتفاق به روشهای مختلف محکوم شد. یک مرکز توجه جدید غم انگیز بخش پلیس را هدایت می کند ، که فقط یک سال پیش خود را در مرکز تحقیقات مرگ دانیل پرود ، مرد 41 ساله ای که درگذشت ، توسط مأمورانی که او را کلاه گذاشته بودند ، خفه شد و کسی که سعی کرده است با انتقال آن به عنوان یک مرگ بیش از حد ، اتفاقات رخ داده را بپوشاند.

ویدئو ، فریادهای دختر کوچک: “من یک دختر کوچک هستم

من الان غیرقابل حذف هستم سخنان دختر 9 ساله در پاسخ به ماموران که قصد مقابله با آن را دارند ، آنها آن را پس گرفته اند: “شما مثل یک دختر کوچک رفتار می کنید“”من یک دختر کوچک هستمجواب دختر کوچک. برخلاف پرونده پرود ، که فیلم های آن چند هفته بعد ظاهر شد ، تصاویر آنچه در روز یکشنبه اتفاق افتاد قبلاً در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی با حضور شهردار روچستر لاولی آ.

وارن: “این ویدئو به عنوان مادر چیزی است که هرگز دوست ندارید ببینید. آنچه اتفاق افتاده چیزی است که هیچ یک از ما نباید بخواهیم آن را توجیه کنیم ، قابل توجیه نیست و این چیزی است که باید تغییر دهیم

ویدئو را تماشا کنید:

محکومیت حادثه و تحقیقات داخلی

همچنین در جریان کنفرانس مطبوعاتی در مورد رویکرد پلیس به موضوعات شکننده و تکان دهنده و میزان آن بحث شد آموزش نماینده کمیاب است خود بیشتر آموزش “تسلیم” را به روشی خشونت آمیز دادند. بنابراین ، کمبود آموزش وجود دارد که ما باید در آن مداخله کنیم. “من به اینجا نخواهم آمد که بگویم قرار دادن یک کودک 9 ساله در معرض اسپری فلفل خوب است زیرا اینگونه نیست.“به قول سینتیا هریوت-سالیوان ، رئیس پلیس روچستر.

تحقیقات عمیق تری در جریان است برای آنچه اتفاق افتاده است و برای ارزیابی مسئولیت های ماموران.

ماموران متوقف می شوند

به روزرسانی 02.02.2021 – به دنبال تحقیقات مداوم درباره این حادثه در روز یکشنبه ، اخباری در مورد تعلیق عوامل وجود دارد که با دستبند و فلفل به دختری 9 ساله در روچستر پاشید. این معیار چند روز بعد رسید و توسط شهردار لاولی وارن که قبلاً در این مورد حکم صادر کرده است ، تحت تعقیب است.

اطلاعات بیشتر

مادری 5 کودک را می کشد ، آنها را به آتش می کشد و خودکشی می کند: عناصر جدید ظاهر می شوند

مادر پسر 10 ساله معلولیت را می کشد: گفته می شود او “مسیح” است

ارتش سابق پدرش را قبل از تیراندازی شدید با پلیس دستبند و شکنجه کرد[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *