[ad_1]

ایالات متحده ، دونالد ترامپ خواستار یک رژه نظامی بزرگ خداحافظی در روز تحلیف بایدن است ، اما پنتاگون امتناع می کند

پنتاگون درخواست را رد کرد دونالد ترامپ برای سازماندهی رژه نظامی دیدنی و جذاب با انبوهی از طرفداران تمام عیار ایالات متحده آمریکا در روز خداحافظی رئیس جمهور کناره گیری روز چهارشنبه ، 20 ژانویه ، روزی را که رئیس جمهور جدید برای سوگند دادن تعیین شده است ، درخواست می کند جو بایدن، “به گفته شخصی که به سبک نظامی و جمعیتی از طرفدارانش” ، به گفته شخصی که این موضوع را با خود ترامپ در CNN در میان گذاشت. همزمان با افزایش تنش ها در واشنگتن زرهی در ساعات منتهی به تغییر ریاست جمهوری: بیش از 20،000 نفر از اعضای گارد ملی پس از حمله به کاپیتول در خیابان های شهر صف کشیدند.


بنابراین ، پس از رد شکست در انتخابات و درگیری ها در اوایل ژانویه در کپیتول هیل ، تمایلی برای کاهش مراسم ترامپ ، که خداحافظی وی با ریاست جمهوری اکنون یکی از به یادماندنی ترین مراسم تاریخ خواهد بود ، وجود ندارد. اما در برابر اراده رئیس جمهور تقریباً سابق برای حماسه ای شدن خروج وی ، به نظر می رسد پنتاگون در حفظ امنیت در روزهای آینده قاطع است: دو مقام ارشد دفاعی برای دفاعیات یک روشن می کردند که ترامپ برای چهارشنبه آینده وجود ندارد. خداحافظی نظامی

ترامپ 100 نفر را می کشد. Cnn: “نام شما نباید در این قسمت ذکر شود”

بایدن ، با برنامه ریزی 1900 میلیارد دلاری برای کوید و اقتصاد ، در ایالات متحده ، “فصل جدید”. و ترامپ (خشمگین) استعفا نمی دهد

روزهای تنش: از اعتراضات مسلحانه ترس وجود دارد

در همین حال ، تنش ها در آمریکا همچنان زیاد است ، جایی که برای چند ساعت آینده ترس از اعتراضات مسلحانه و ناآرامی در پایتخت فدرال و بسیاری از شهرهای دیگر وجود دارد. حداقل 19 ایالت ایالات متحده گارد ملی را برای محافظت از مقرهای م headquartersسسات خود فعال كرده اند ، در حالی كه در واشنگتن پس از حمله به كنگره به یك منطقه نظامی تبدیل شده است ، 9500 سرباز اعزامی از سراسر كشور در حال حاضر برای حمایت از نیروهای سفارش.

تا روز چهارشنبه ، روز افتتاح ، ارتش مستقر برای محافظت از کاخ سفید و کپیتول هیل 25000 نفر خواهد بود. بسیاری از پستها در رسانه های اجتماعی و سایتهای راست افراطی که از طرفداران طرفدار ترامپ برای راهپیمایی امروز به واشنگتن دعوت می شود ، همراه با یک راهپیمایی ، که قرار است به منطقه بسیار زره پوش کاخ سفید برسد ، زنگ خطر را ایجاد کرد. فراخوانهای زیادی برای تظاهرات در پایتختهای 50 ایالت ایالات متحده برگزار شد.

آخرین بروزرسانی: 18 ژانویه ، 09:14


© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *