[ad_1]

ملانیا ترامپ روز دوشنبه یک فیلم نزدیک به هفت دقیقه ای منتشر کرد که در آن فکر می کند. “فراموش نشدنیچهار سال در کاخ سفید.

دوره دونالد ترامپ با آن آغاز شد ملانیا ترامپ یک رئیس جمهور متواضع و همه جا حاضر. روز دوشنبه ، او کسی بود که ویدیویی را در توییتر منتشر کرد ، یک شبکه اجتماعی که شوهرش را ممنوع کرده است. دونالد ترامپ. “من به همه کسانی که در قلب من هستند ، با داستان های شگفت انگیز عشق ، میهن پرستی و عزم راسخ آنها فکر می کنم“او می گوید پشت میز نشسته است. “با خداحافظی از نقش من به عنوان بانوی اول ، صمیمانه امیدوارم که هر آمریکایی در آموزش بهتر بودن فرزندان ما سهیم باشد.“او گفت ، با اشاره به”بهترین باش“برنامه ای که وی برای ارتقا the رفاه کودکان به راه انداخته است. هفته گذشته ، وی یک فیلم کوتاه منتشر کرد که خلاصه اقدامات خود در چهار سال گذشته ، از جمله مراجعه های متعدد خود به بیمارستان های کودکان ، برای جلب توجه به سندرم ترک نوزاد.

ما فیلم را در صفحه فیس بوک خود قرار دادیم ، برای دیدن آن ، اینجا را کلیک کنید.

در هر کاری که انجام می دهید پرشور باشید ، اما همیشه به یاد داشته باشید که خشونت هرگز پاسخی نیست و هرگز قابل توجیه نخواهد بود. هنگامی که به کاخ سفید رسیدم ، مسئولیتی را که همیشه به عنوان یک مادر نسبت به ترویج ، توانمند سازی و آموزش ارزشهای مهربانی احساس کرده ام ، تأمل کردم.او می گوید ، با استناد به حمله حامیان شوهرش به كاپیتول در 6 ژانویه.

نوسازی کاخ سفید ، افتخار آن است

بانوی اول سخنان خود را با امید “بهترین باش” پایان داد: “من از همه آمریکایی ها می خواهم که بهترین سفیران باشند و با تمرکز بر آنچه ما را متحد می کند ، از واحدهای خود فراتر برویم. همیشه عشقی را که از آن متنفرید ، صلح با خشونت و دیگران را در مقابل خود انتخاب کنیدانتخابی که به نظر می رسید او انجام نداده است زیرا هنوز با او تماس نگرفته است جیل بایدن. 10 نوامبر 2016 میشل اوباما دعوت کرد ملانیا ترامپ به کاخ سفید ، اما دومی به همسر پاسخ نمی دهد جو بایدن: ملانیا و دونالد ترامپ صبح روز چهارشنبه کاخ سفید را ترک می کنند و در نامزدی حزب دموکرات شرکت نخواهند کرد. آنها برای آخرین بار با هواپیمای Air Force One به مار-لا-لاگو سفر می کنند.

ملانیا ترامپ این ویدئو را با انتشار متنی درباره تنظیمات در کاخ سفید ، که وی رهبری آن را بر عهده داشت ، به پایان رساند “الهام گرفتن از اسلاف خود“:”در سال 2018 هدف ما از بازسازی و بازسازی آسانسور ریاست جمهوری ، که توسط خانواده اول ، مقامات عالی رتبه و کارمندان کاخ سفید مورد استفاده قرار می گیرد ، محقق شده است“در میان دیگر آثار ذکر شده توسط بانوی اول:”ترمیم کف اتاق شرقی“،”مداخله در کف مرمر دهلیز“،”تحول کامل سالن بولینگ“که او”او امیدوار است که این فضایی باشد که همه کسانی که از آن استفاده می کنند لذت ببرند“اما همچنین”ترمیم و حفاظت از کاغذ دیواری Zuber در اتاق غذاخوری خانواده“قطعا توسط او”به طور بالقوه بلند پروازانه ترین پروژه این دولت استهمسر میلیاردر با ساخت غرفه جدید تنیس که در سال 2020 و در اوج همه گیر افتتاح شد ، در کاخ سفید جای خود را باز کرد.

وقتی دونالد و من زمان خود را در کاخ سفید به پایان می رسانیم ، به همه افرادی که در قلبم هستم فکر می کنم. برای هر عضو خدمت و برای خانواده های شگفت انگیز نظامی ما ، شما قهرمان هستید و همیشه در فکر و دعای من خواهید بود. من به همه اعضای اجرای قانون فکر می کنم که هر جا برویم از ما استقبال می کنند: هر ساعت از هر روز آنها جوامع ما را ایمن نگه می دارند و ما برای همیشه مدیون آنها هستیم.او نتیجه گرفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *