[ad_1]

بر بنیامین فولفورد

نبرد برای سیاره زمین از همه جبهه ها شدت می گیرد. هفته گذشته ، چینی ها به تایوان حمله کردند زیرا ارتش آمریکا این کار را انجام داد رئیس جمهور دست نشانده جو بایدن اسکریپت جدید CG. ما از یک ژنرال سه ستاره آمریکایی تأیید مستقیم دریافت کرده ایم که “ارتش آمریكا می داند كه انتخابات به سرقت رفته است. جهنم در شرف وقوع است.

اکنون چین در جنگ هوایی شکست جدی خورد و “تایوان اکنون عملاً یک کشور مستقل است“طبق اطلاعات ارتش ژاپن. اخبار زیر در مورد “حمله جعلیاین منابع گفتند: “چین علیه ناو هواپیمابر آمریکایی در واقع یک حمله واقعی بود که با قاطعیت دفع شد.”

فولفورد: شکست هوایی چین در تایوان حمله ارتش آمریکا را آغاز می کند

https://www.express.co.uk/news/world/1391053/ جهان-جنگ-3-اخبار-تایوان-چین-چین-آمریکا-تئودور-روزولت-درگیری-جوی-بایدن-

آنها می گویند این گزارش ها منعکس کننده یک جنگ هوایی واقعی است که بین آن جریان دارد ایالات متحده آمریکا و تایوان و چین، با کمک احتمالی ایران.

فولفورد: شکست هوایی چین در تایوان حمله نظامی ایالات متحده را آغاز می کند
فولفورد: شکست هوایی چین در تایوان حمله نظامی ایالات متحده را آغاز می کند

https://news.trust.org/item/20210131124958-22pto
https://www.reuters.com/article/BigStory12/idUSKBN2A00I3؟utm_source=reddit.com

آنچه مردم باید بدانند این است چین کمونیست در بالاترین سطوح مدیریت می شود مافیای خزر واقع در سوئیس. به یاد داشته باشید که کمونیسم یک اختراع از یسوعیان است ، و لژ P3 ماسونهایی که بر یسوعیان حکومت می کنند می گویند که آنها به موجودی بیگانه معروف هستند خورشید سیاه.

این مقاله را بررسی کنید ، که متوجه می شوید اطلاعات واقعی کمی در مورد رئیس جمهور چین دارد شی جین پینگ.

فولفورد: شکست هوایی چین در تایوان حمله نظامی ایالات متحده را آغاز می کند

https://www.theatlantic.com/international/archive/2021/01/xi-jinping-china-biography/617852/

به گفته منابع از ، این یک واقعیت است انجمن راز آسیا، خی او به دلیل قد بلند انتخاب شده و در عکسبرداری زیبا به نظر می رسد G20. او یک نماد است تا یک رهبر واقعی. همچنین ، طبق منابع ، Xi اصلی پس از کشته شدحمله الکترومغناطیسی در ووهان، در چین ، در اوایل سال 2020. مردی که اکنون در انظار عمومی ظاهر می شود ، برادر کوچکترش است که به نظر بسیار شبیه است.

آنچه اتفاق می افتد این است که ایالات متحده، روسیه و چین اکنون همه آنها رهبران معتبری دارند که به عنوان سخنگوی رهبری جمعی عمل می کنند. به عبارت دیگر ، رهبری واقعی در پشت صحنه کار می کند. این شایسته سالاری نیست ، زیرا شایسته سالاری واقعی کاملاً شفاف خواهد بود و هر کسی ، از دورترین چوپان بز و به بالا ، می تواند برای صعود به قله تلاش کند. در چنین سیستمی ، همه می توانستند دقیقاً ببینند چه کسی به قله رسید و چرا و چگونه به آنجا رسید.

همانطور که قرار بود این گزارش منتشر شود ، یک منبع معتبر روسی از FSB با ما تماس گرفت که این را گفت. چین است پاکستان آنها تصمیم گرفتند از نظر سیاسی ، اقتصادی و نظامی ادغام شوند. این منبع گفت: این تصمیم برای مقابله با انباشت ایالات متحده در هند گرفته شده است ، که انتظار می رود چین را تضعیف کند. ما سعی خواهیم کرد این را با تایید کنیم انجمن راز آسیا و منابع دیگر و در صورت تأیید به خوانندگان اطلاع می دهیم.

تایوان توسط ال سنتی اداره می شودرهبری انسان و زمین چین و ابتکاراتی برای آزادسازی سرزمین اصلی چین ، همراه با سایر کشورهای جهان در دست اقدام است.

آنچه که ما با آن سر و کار داریم چیزی است که در یک جلسه مخفی شرح داده شده است رهبری آپاچی هفته گذشته “آخرین نبرد در برابر a بد که به سیاره ما حمله کرده است 5000 سال درست

ما همچنین گزارش های معتبری در مورد دریافت می کنیم نیروهای مخفی کیهانی، از منابعی مانند اطلاعات نظامی ژاپن ، که معمولاً درباره چنین مواردی صحبت نمی کنند. طبق اطلاعات ارتش ژاپن و منابع سیا ، نیروهای فضایی آمریکا در فعال است پایگاه هوایی Thule که در گرینلند.

فولفورد: شکست هوایی چین در تایوان حمله نظامی ایالات متحده را آغاز می کند

آنها در گالری های مواد معدنی و فلزات هستند سرزمین های کمیاب منابع می گویند برای عملیات ناوگان فضایی ضروری است. آنها نیز می گویند که نیروی کیهانی در آستانه اعلام حضور خود به جمعیت سطح است. طبق معمول در چنین سخنرانی هایی ، اخطار را اضافه می کنیم “وقتی او را دیدید باور کنید

با این حال واقعیت این است رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ در مورد خرید صحبت کنید گرینلند برای به دست آوردن منابع مورد نیاز برای حفظ توانایی پرداخت بدهی دولت ایالات متحده به طوری که حداقل یک منبع منابع در حال انجام است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *