[ad_1]

از زمان تبدیل شدن به “رئیس” رئیس جمهور جدید ایالات متحده جو بایدن در حال حاضر چندین عمل سیاست وجود دارد که هدف آنها تغییر است ، اگر نه جایگزینی کامل اقدامات قبلی دونالد ترامپ: در 48 ساعت گذشته ، چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده یک سری اقدامات با هدف امضا کرده است ضد تبعیض، مشکلات داخلی در زندانها و هرج و مرج اتحاد مجدد مهاجران گرفتار در مرز ، حمایت از کلیسای کاتولیک آمریکا.

ابتدا ، بایدن این قانون را امضا کرد که یک کارگروه برای پیوند خانواده های آنها تشکیل شده است مهاجران در مرز با مکزیک توسط “دیوار” ترامپ جدا شده اند: همانطور که توسط کاخ سفید گزارش شده است ، فرمان دوم ایجاد یک برنامه سه ماده ای برای “مهاجرت ایمن ، قانونی و منظم در منطقه ایالات متحده: مقابله با علل این پدیده (بی ثباتی ، خشونت ، ناامنی اقتصادی) ، پشتیبانی از ظرفیت سایر کشورها برای تأمین حفاظت و فرصت های نزدیک به خانه پناهندگان و پناهجویان و اطمینان از کشور های دیگر دسترسی به دفاتر ثبت شده در ایالات متحده ، بازیابی کامل سیستم پناهندگی»(گزارش آنسا ، ویراستار). سومین فرمان کاخ سفید با هدف ترویج ادغام و گنجاندن مهاجران در یک گروه کاری درباره “جدید آمریکایی ها” انجام خواهد شد: نه تنها این ، بلکه به دنبال تسهیل روند تابعیت با لغو همه بخشنامه های قبلی ترامپ.

کلیسای ایالات متحده دوره جدید را تأیید می کند

با این حال ، اقدامات “نزدیکترین” به علل تبلیغ شده توسط کلیسای ایالات متحده برای مدتی نیز مهم است: اول ، بایدن ترمیم کردمثبت تأمین مقررات مسکن عادلانه”(Affh) ، اقدامی که در سال 2015 توسط اوباما برای اجرای مفاد معرفی شده در سال 1968 علیه آغاز شد تفکیک مسکن به ضرر اقلیت ها. در عوض ، دستور دوم اجرایی تحمیل عدم تمدید قرارداد با زندانهای خصوصی در سطح فدرال به وزارت دادگستری است: اسقف های آمریکایی آنها تصویب و بیان می کنند رضایت از اقدامات جدید به تصویب دولت دم. “در ایالات متحده ، تعداد قابل توجهی بیش از دو میلیون زندانی در مراکز خصوصی نگهداری می شوند که به دلیل شرایط نامطلوب زندانیان و رفتارهای وحشیانه زندانیان شناخته شده اند.»، اخبار واتیکان را توضیح می دهد ، با استناد به اسناد کنفرانس اسقفی آمریکا.

به ویژه ، اقدام علیه زندانها می تواند نوید اصلاحات گسترده تری در سیستم زندان باشد که در جریان مبارزات انتخاباتی اعلام شد “سیستم زندان کمتر تبعیض آمیز است و توان بخشی و بازآفرینی اجتماعی زندانیان را ارتقا می دهد“. همانطور که توسط اسقف های ایالات متحده – به ویژه مونسیونور – توضیح داده شده است پاول سی کاکلی، رئیس کمیسیون عدالت و توسعه انسانی کنفرانس اسقفی (Usccb) و مونسینور شلتون جی فابر، رئیس کمیسیون اسقفی ضد نژادپرستی – “دولت فدرال نقشی اساسی در غلبه بر و اصلاح تاریخ تبعیض دارد که کشور را مشخص می کند”. در پایان یادداشت ، کلیسای آمریکا ابراز امیدواری می کند که دولت بایدن این مهم را پیش می برد کار کردن بر “ارتقا justice عدالت مسکن و کرامت انسانی

© پخش مجدد ذخیره شده است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *