[ad_1]

ویروسی

URL کوتاه

وزارت کشاورزی استرالیا توضیح داد که کبوتر می تواند به طور بالقوه امنیت غذایی کشور و جمعیت پرندگان وحشی را به خطر بیندازد.

یک کبوتر مسابقه ای که از اقیانوس آرام عبور کرده و از ایالات متحده وارد استرالیا شده است اکنون می تواند به دلیل ترس از مقامات محلی که پرنده می تواند یک خطر احتمالی قرنطینه باشد ، برداشته شود.

کبوتر که به نوعی موفق شد 13000 کیلومتر مسافت را از طریق اقیانوس آرام طی کند ، توسط شخصی به نام کوین چلی بیرد کشف شد که گفت پرنده را در تاریخ 26 دسامبر در حیاط ملبورن پیدا کرده و آن را دریافت کرده است. به احترام رئیس جمهور جدید ایالات متحده ، جو را خواستار شد.

به گزارش آسوشیتدپرس ، کبوتر “از یکی ناپدید شد در حال دویدن“در اورگن در تاریخ 29 اکتبر ، زیرا کارشناسان به پرنده مشکوک شدند” از یک کشتی باری آسانسور سوار شد “.

اما اکنون کبوتر او ظاهراً مورد توجه قرنطینه و خدمات بازرسی استرالیا قرار گرفت ، با Celli-Bird توضیح داد که قبلاً با او تماس گرفته شده و از او خواسته شده پرنده را صید کند.

وی گفت: “آنها می گویند اگر او اهل آمریكا باشد ، نگران بیماری پرندگان هستند.” “آنها می خواستند بدانند كه آیا می توانم به آنها كمك كنم. گفتم: راستش را بخواهید ، نمی توانم آن را تحمل كنم. می توانم 50 میلی متر از آن بگیرم و سپس حركت می كند.”

وی همچنین افزود که مقامات قرنطینه اکنون در حال بررسی استخدام یک شکارچی حرفه ای پرندگان برای صید یک کبوتر دست نیافتنی هستند.

در همین حال ، وزارت کشاورزی استرالیا ، که به مسائل امنیت زیستی در این کشور می پردازد ، گفت که کبوتر “حق ماندن در استرالیا را ندارد” زیرا “این می تواند امنیت غذایی استرالیا و جمعیت پرندگان وحشی ما را به خطر بیاندازد.”

این بخش در بیانیه ای گفت: “این امر به طور مستقیم برای امنیت زیستی زندگی پرندگان استرالیا و صنعت طیور ما به خطر می افتد.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *