[ad_1]

گاف اشتباه چاک شومر ، منتخب در نیویورک ، هنگام بحث در مورد وقایع 6 ژانویه در تپه کاپیتول

22/01/2021 بر انزو بالدی

تصحیح ناگهانی بود ، اما شبکه بخشش نکرد و فیلم سخنرانی – با یک اشتباه – توسط چاک شومر بلافاصله ویروسی شد. ابتدا در ایالات متحده و سپس در اروپا. سناتور دموکرات ایالت نیویورک در مورد وقایع در کپیتول هیل صحبت کرد و اعلام کرد که روز دوشنبه اسناد استیضاح علیه رئیس جمهور فعلی ایالات متحده دوشنبه 25 ژانویه وارد سنا خواهد شد. و در حالی که وی خشونت در تاریخ 6 ژانویه را در كاپیتول محكوم كرد ، با تأكید بر مسئولیتهای (ارتباطی) دونالد ترامپ ، این اشتباه فاحش از راه رسید.

همچنین بخوانید> توییتر حساب جعلی مرتبط با خامنه ای را که ترامپ را تهدید می کند مسدود کرده است

چاک شومر در سالن گفت: “ما نباید اشتباه کنیم.” دادرسی برگزار خواهد شد و وقتی این دادگاه به پایان برسد ، سناتورها باید تصمیم بگیرند که آیا معتقدند دونالد جان ترامپ برعکس ایالات متحده نعوظ ایجاد کرده است یا خیر.

تصحیح سناتور از حزب دموکرات بلافاصله رسید: “قیام” ، نه “برپایی”. قیام و نعوظ.

چاک سومر و گاف ترامپ که باعث نعوظ شد

گافی که در سنای آمریکا (جایی که رهبر اکثریت دموکرات صحبت می کند) و در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار نگرفت. اشتباهی که هم کلمه استفاده شده و هم چهره سناتور را در هنگام تصحیح خودش احیا کرد. چهره ای مانند مردی که در ادامه صحبت هایش می گوید: “بله ، من این حرف را زدم.”

روزنامه های استیضاح

به استثنای این اشتباه ، خبر این است که روند استیضاح علیه دونالد ترامپ ادامه دارد و در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت ، زیرا اسناد ارائه شده توسط حزب دموکرات آمریکا از مجلس به مجلس سنا منتقل می شود. این بار هدف تکمیل است ، علی رغم اینکه دوره دونالد ترامپ در 20 ژانویه با ورود جو بایدن رئیس جمهور منتخب به کاخ سفید پایان یافت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *