[ad_1]

در حالی که شاهد حوادث پوچی هستیم که طی هفته گذشته آمریکا را درگیر خود کرده است ، این س wonderال برای ما پیش می آید که “چرا آمریکایی ها ترامپ را دستگیر نمی کنند؟” با این حال ، این فرضیه در راه است براستیضاح رعد و برق. به نظر می رسد تصادفی نیست که تنها چند ساعت پس از جلسه رئیس جمهور کنگره به کنگره حمله شد که بی نظمی نتیجه انتخابات را تکرار کرد و مردم را به واکنش وا داشت! هیچ مورد بهتری وجود ندارد که بتوان چنین ارتباط منطقی روشنی بین علت و معلول پیدا کرد. با این حال تاکنون آمریکا موضع قاطعی اتخاذ نکرده است.

ما فقط شاهد خروج ناگهانی از صحنه و زنجیره ای از جمهوری خواهان هستیم که “پس از عبور از مرز” از استعفا خود فرار می کنند. جو برای استقبال از رئیس جمهور جدید بسیار متشنج است جو بایدن با اعلامیه در تاریخ 20 ژانویه. با توجه به اینکه هنوز مشخص نیست که چه کسانی و چه کسی دست مجرمان را مسلح کرده است ، می توان از هر اتفاق غم انگیزی ترسید. آمریکایی ها نمی توانند وانمود کنند که حمله به کاپیتول کودتایی نبوده است که منادی جنگ داخلی باشد. از طرف دیگر ، ترامپ پس از تحریک و اعتلای معترضان ، و آتش زدن در همه جا ، هرگز از معترضین فاصله نگرفته است. تمام اینها تاکنون 52 افسر پلیس دستگیر ، 4 کشته و بیش از 14 زخمی هزینه شده است.

آمریکا در برابر دونالد ترامپ چه خواهد کرد؟

مراحل استیضاح علیه ترامپ برای این وقایع تشکیل شده است ، اما به نظر می رسد این هنوز روح و اهداف مقام منتخب سابق را نقض نمی کند. در حقیقت ، به نظر نمی رسد باعث استعفا شود. بنابراین ایده این است که مایک پنس موقتاً تا 20 ژانویه جای ترامپ را بگیرد. اما چگونه؟ اگر ترامپ خود به خود استعفا نمی دهد ، چرا آمریکایی ها او را با استناد به تحریک شورش ، حمله به نهادهای دولتی ، فعالیت براندازانه دستگیر نمی کنند؟ به عنوان آخرین چاره ، به نظر می رسد که باید به استیضاح صاعقه متوسل شویم! چی میگی تو؟

خوب ، اتاق می تواند به کیفرخواستهایی مانند موارد ذکر شده در بالا رأی دهد و آنها را وادار کند تا برای محاکمه سریع به سنا بروند. متناوباً می توانید تجدیدنظر درمورد اصلاحیه 25 ، که با ورود معاون ، یعنی کابینه دوم ریاست جمهوری ، منجر به برکناری رئیس جمهور می شود. در این صورت ، اکثریت کابینه ممکن است تصمیم بگیرند که ترامپ دیگر قادر به خدمت به عنوان رئیس جمهور نیست.

اما بیایید ببینیم چه اتفاقی می افتد و آمریکایی ها در کجا ایستاده اند. خطر واقعی است ، زیرا سایر بی گناهان ممکن است مجبور شوند هزینه بسیار بالایی را برای یک واقعه پیش بینی شده و برای رژیمی که دیگر شباهتی به دموکراسی ندارد بپردازند!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *