[ad_1]

“شورش ، شورش ، نفرت و خشونت در ایالات متحده چگونه است؟ آنها بیش از 100 نفر را دستگیر کردند و گفتند که حتی ممکن است به حبس ابد برسند. اما در ونزوئلا ، آنها اعتراضات جامعه مدنی هستند ، آنها قهرمانان جامعه مدنی هستند “،” رئیس جمهور بولیوار ونزوئلا ، نیکلاس مادورو ، یک رهبر سیاسی که از تلاش های کودتا اطلاع دارد ، گفت: زیرا او چندین بار رنج برده و همیشه با دست واشنگتن است. ، درمورد استانداردهای مضاعف آشکاری که با توجه به وقایع معروف اکنون در تپه کپیتول پدید آمده است ، اظهار نظر کرده است.

رئیس جمهور ونزوئلا همچنین گفت که دور زدن امنیت پایتخت در ایالات متحده امری غیرممکن است. بنابراین ، وقتی روز چهارشنبه ، 6 ژانویه عکس از وقایع کنگره ایالات متحده را دید ، فکر کرد چیزی باد کرده است ، همانطور که توسط RedRadioVe گزارش شده است.

نیکولاس مادورو تأکید کرد که حمله پیروان مسلح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی رئیس جمهور برکنار شده به کاپیتول ، “واقعیتی غم انگیز و کمیک است که در آن هرج و مرج ، جنون و خشونت حاکم است (…) این تشدید جنون آمریکا است.”

“بتمن ظاهر شد ، مردی مبدل به عنوان یک گاومیش کوهان دار ، یک شخص مبدل به یک خرس ، پرچم هایی با دونالد ترامپ ، لباس سوپرمن ، چشمگیر. جنون راست افراطی ، رهبرانی که از مردم متنفرند و از انقلاب بولیواری متنفرند. ”

مادورو سپس می خواهد بر استاندارد دوگانه رسانه های بین المللی تأکید کند ، که این وقایع را “اقدامات قیام ، خشونت ، عصیان و نفرت توصیف می کند؛ آنها برخی از داروهای خود را مصرف می کنند زیرا این موارد توسط ایالات متحده علیه ونزوئلا تبلیغ می شود. “و نه فقط پس از دیدن دقیقاً همین صحنه ها در هنگ کنگ ، فقط به ذکر مثالی اخیر. مادورو با نکوهش ، یادآوری کرد که” آنها کسانی هستند که به خانه Evo Morales دستبرد زده و حمله کردند ؛ در اوکراین آنها به کنگره و همه وزارتخانه ها ، اما آنها قهرمان دموکراسی هستند ».

https://www.youtube.com/watch؟v=2VXxkNZtB4o

کافی است به یاد “منظره زیبا” نانسی پلوسی دموکرات هنگام آتش زدن هنگ کنگ توسط اراذل غرب گرا بپردازیم. اکنون که “نمای زیبا مشاهده” در ایالات متحده سازمان یافته است ، این یک کودتا است. استاندارد دوگانه لیبرال روشن است.

https://www.youtube.com/watch؟v=YkaW-9DZX54

روزنامه نگار چینی هو شیژین ، سردبیر روزنامه گلوبال تایمز ، با روشی دور اندیشانه نوشت: «سیستم سیاسی ایالات متحده رو به زوال است. از این بدتر ، روند در حال تسریع است زیرا ایالات متحده قدرت اجرای اصلاحات عمده را نشان نداده است. توهین های مردمی شنیده نشده است. از آنجا که حل مشکلات آنها دشوار است ، این افراد چاره ای جز توسل به روشهای شدید برای خشم خود ندارند.

“شیوع ویروس کرونا ویروس ویروس کرونا تأثیرات عمده ای را به کشور وارد کرده است و به نظر می رسد ایالات متحده به طور فزاینده ای قادر به خشم مردم نیست.” سیاستمداران آمریکایی دیگر لازم نیست از دور از “منظره زیبا” لذت ببرند ، آنها آن را در شهرهای خود می بینند و خود را در میان “تماشای فوق العاده” می یابند.

یک بلوک اجتماعی برای ترامپ

به همین ترتیب ، رئیس جمهور ونزوئلا تعلیق حساب توئیتر در مورد تحریک به خشونت را “دو استاندارد” توصیف کرد. از زمان استفاده از این سیستم عامل برای حمله به ونزوئلا ، هیچ واکنشی در محکومیت خشونت با همان استانداردها و تصمیمات مشاهده نشده است.

مادورو گفت: “آنها حساب توییتر ترامپ را متوقف می کنند ، اما هنگامی که در 30 آوریل تلاش هایی برای یک گواریمبا و کودتا در ونزوئلا انجام شد ، آنها حساب گوایدو ، یا لئوپولدو لوپز و رهبران کودتا را متوقف نکردند.”

رئیس جمهور ونزوئلا تأکید کرد که ملت بولیواری ترامپ را شکست داده است ، که همچنین می تواند با استیضاح نابود شود. “ما با قانون اساسی در دست ، با قوانین جمهوری ، با اخلاق جمهوری خواه بودیم و در اینجا ما پیروز نفرت و شر دونالد ترامپ هستیم.”

سرانجام ، مادورو در مورد جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب حزب دموکرات ، که حکومت خود را “در بدترین حالت قطب بندی منفی ، تفرقه ، نفرت ، رویارویی ، تقریباً قبل از جنگ داخلی” آغاز خواهد کرد ، ملاحظاتی را بیان کرد. طبق یک نظرسنجی ، نزدیک به 40 میلیون آمریکایی موافق حمله به پایتخت هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *