[ad_1]

از جمله اقدامات اخیر دونالد ترامپ ، علاوه بر امضای برخی احكام اعدام ، لطفی است كه رئیس جمهور آمریكا به دو خواننده رپ معروف ، یعنی لیل وین و كداك بلك (كه برای آنها تغییر مجازات ایجاد شده) ، كرده است. نزدیکی رئیس سابق و رئیس جمهور ریشه ای کهن دارد و در بسیاری از موسیقی دانانی که برعکس ، در کنار دم دم بایدن بودند که امشب رسماً رئیس جمهور جدید می شود و مراسم تحلیف او را مجریانی چون لیدی بازی می کنند ، در بحث و مجادله در محیط کوتاهی نکرد. گاگا ، بیانسه و جاستین تیمبرلیک و دیگران. خبر بخشش توسط CNN و Reuters گزارش شده است که شامل شخصیت های دیگری مانند استیو بانون ، شهردار سابق دیترویت کوامه کیلپاتریک و بنیانگذار Death Row Records مایکل “هری-او” هریس است.

اتهامات علیه وین

در ماه های اخیر لیل وین با اتهامات فدرال روبرو بود در مورد سلاح های مربوط به حادثه دسامبر 2019 در فرودگاه میامی. در حقیقت ، طبق گفته میامی هرالد ، رپر توسط برخی از مأموران فدرال متوقف شد که گفته می شود در هواپیمای خود مواد مخدر و اسلحه گرم پیدا کرده اند: نکته ای که عوامل جستجو در هواپیما بیشترین تعداد را داشتند -به زودی. در فرودگاه فرود آمد ، دقیقاً همان چیزی را پیدا کرد که آنها به دنبال آن بودند. این خواننده رپ ، متهم به داشتن اسلحه گرم ، به جرم خود اعتراف کرد و تا 10 سال زندان محکوم شد ، اما به عنوان “قابل اعتماد” عذرخواهی کامل را دریافت کرد.

چرا ترامپ لیل وین را عفو می کند

لیل وین (کوین وینتر / تصاویر گتی برای BET)
روی تصویر: لیل وین (کوین وینتر / تصاویر گتی برای BET)

“رئیس جمهور ترامپ به دواین مایکل کارتر جونیور ، معروف به” لیل وین “، بخشش کامل داده است. اعلامیه رسمی کاخ سفید – آقای کارتر به دلیل داشتن یک محکومیت بیش از 10 سال پیش ، به جرم داشتن اسلحه و مهمات توسط یک مجرم به جرم خود اعتراف کرد. برت بریش از Sovereign Brands که آقای کارتر را عفو می کند ، وی را “قابل اعتماد ، مهربان و سخاوتمند” توصیف کرد. آقای کارتر این سخاوت را از طریق تعهد به خیریه های مختلف از جمله کمک های مالی به بیمارستان های تحقیقاتی و تعدادی از بانک های مواد غذایی نشان داد. دیون سندرز ، که همچنین در حمایت از این لطف می نویسد ، آقای وین را “کسی که خانواده اش را حمایت می کند ، دوست بسیاری ، یک انسان با ایمان ، یک اهدا کننده طبیعی برای افراد کم بخت و یک بازیکن که بازی را تغییر می دهد” می خواند. از طرف دیگر بلک متهم شد.

جرم جایگزینی Kodak Black

از طرف دیگر ، كداك بلك طبق سند فدرال محكوم به 46 ماه زندان ، كه نیمی از آن قبلاً تحویل شده است ، به اظهارات دروغین متهم شد. این حکم به دلیل تعهد خیرخواهانه خواننده است: “CSA در بیانیه ای گفت:” کداک بلک یک هنرمند برجسته و رهبر جامعه است. این تغییر توسط تعدادی از رهبران مذهبی از جمله کشیش دارل اسکات و خاخام اشنور کاپلان پشتیبانی شده است. ” شامل برنی کریک ، هانتر پولاک ، گوچی مانه ، لیل پمپا ، لیل قایق های تفریحی ، لامار جکسون از بلتیمور ریونز ، جک بروور ، بازیکن سابق لیگ ملی فوتبال و بسیاری دیگر از رهبران مهم جامعه (…). ابتکاراتی از جمله تأمین منابع آموزشی دانش آموزان و خانواده های افتاده و محروم سازمان های اجرای قانون ، علاوه بر این وی برای دفترچه های سنی مدرسه هزینه می کرد ، بودجه و ملزومات کودکستان ها را تأمین می کرد ، برای گرسنگان غذا تهیه می کرد و تأمین می کرد. بچه های محروم هر ساله در طول کریسمس. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *