[ad_1]

در حال حاضر ، این فقط یک زمزمه است: دونالد ترامپ می تواند وارد صحنه سیاسی شود با یک مهمانی جدید. موجودی تقریباً شخصی که پس از پروژه بین الملل پوپولیست متولد خواهد شد. موردی که گورو شیپور حداقل برای مدتی روی آن کار کرده است استیو بانونکه رئیس جمهور سابق ایالات متحده است او می بخشد کمی قبل از ترک کاخ سفید. ما در زمینه فرضیه ها هستیم اما “حزب میهنی“- این نامی است که مشخص می شود – گزینه احتمالی برای آینده سیاسی ترامپ است.

این سرمایه دار با حزب جمهوری خواه ، که تلاش می کند پس از ظهور ترامپیسم عادی شود ، اختلاف نظر دارد. هبوط سرمایه دار به میدان در سال 2016 باعث تغییر مضامین و زبان آن شد گپ، که اکنون ، حداقل برای بخش قابل توجهی از غرفه داران خود ، به نظر می رسد آماده است تا تجربه ترامپ را پشت سر بگذارد و از درخواست دموکرات ها برای استیضاح حمایت کند. به نظر می رسد که بوشانی های حزب جمهوری خواه ، این همان قسمت ایدئولوژیکی است که به نظر می رسد مورد پسند مأموریت مضاعف جورج دبلیو بوش باشد ، می خواهد نوعی تحمیل کند damnatio memoriae. تصادفی نیست که منتقدان ترامپ حرف اول را می زنند لیز چنی، دختر معاون رئیس جمهور سابق دیك چنی ، كه نظریه پرداز برجسته “قرن جدید آمریكا” و دست راست رئیس جمهور پیشین كشورهای Gop بود.

البته به نظر می رسد كه بیشتر فرمانداران جمهوری خواه به این گرایش دارند ترامپو پایگاه انتخاباتی CSO نیز به دلیل ادامه حضور رئیس جمهور سابق در تلویزیون در ادعاهای خود “شیپور” است ، اما احساس این است که دونالد یک متغیر غیرمنتظره است که سازمان جمهوری خواه هرگز آنقدر هضم نکرده است. و اکنون ، پس از شکست انتخاباتی در انتخابات ریاست جمهوری ، ما در حال آماده سازی هستیم تا شاهد یک درگیری بین رهبری حزب و جهان سرمایه دار باشیم. اگر ترامپ واقعاً مجبور بود حزب میهن پرست را ایجاد کند ، آنگاه اجماع GOP تضعیف می شود. دموکراسی آمریکا با ظهور کشور ثالثی که قادر به کسب آرا زیادی باشد ، تا حدی ناراحت خواهد شد. اگرچه چنین تجربه ای قبلاً با نتیجه نه چندان مطلوبی مانند مورد آزمایش شده است حزب اصلاحات توسط راس پرو. سپس ترامپ جاه طلبی های بین المللی خواهد داشت.

چه اتفاقی می تواند در اروپا بیفتد

دونالد ترامپ نه تنها رئیس جمهور ایالات متحده بود ، بلکه یک توصیه به همه بود حاکمان غربی. اگر دونالد با حزب میهن پرست روی صحنه می آمد ، پوپولیست های اروپایی را مجبور به انتخاب می کرد. با توجه به جاه طلبی های ترامپ ، به راحتی می توان پیش بینی کرد که مستاجر سابق کاخ سفید تلاش خواهد کرد شبکه ای ایجاد کند که بتواند حاکمیت را مجبور کند تا از تجربه خود به عنوان رئیس جمهور بیشتر بماند. به این ترتیب ، درگیری ایدئولوژیکی بین لیبرال-پوپولیسم و ​​حاکمیت پوپولیست همچنان ادامه خواهد یافت. و بسیاری از واقعیت ها ، حتی در قاره کهن فعالیت می کنند ، باید انتخاب کنند که آیا به مدل ترامپ نگاه می کنند یا مدل Goppa.

به طور خلاصه ، جبهه راست میانه می تواند به دلیل حزب میهنی از هم بپاشد. دلیل آن در اختلافات بزرگی است که بین سیستم عامل های مختلف وجود دارد. در دوران تصدی خود ، ترامپ یک سنتز بود ، اما افراط در پیام او اجازه گفتگو بین طرفداران بالقوه و منتقدان بالقوه را نمی دهد. در “بین المللی” خود. به مثالی از آنچه می تواند در فرانسه رخ دهد فکر کنید: حتی امروز جمهوری خواهان و جمهوری خواهان مارین لوپن از روابط خوبی برخوردار نیستند. با این حال ، رای دهندگان می توانند مستقل فکر کنند و با توجه به شرایط رای دهند ، شاید در مخالفت امانوئل مکرون. بیشتر بین حاکمیت و جهان تقسیم می شود لیبرال این دو نیمکره را که از قبل کاملاً با هم فاصله داشتند دور می کند. و شانس پیروزی هر دو حزب به لرزش محدود می شود ، شاید با توجه به “ائتلاف” اورسولا احزاب لیبرال و مردمی را به سمت مرکزگرایی سوق دهد.

کریسمس صلح برای مسیحیان رنج دیده

اکنون اهداء کنید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *