[ad_1]

بر حقایقی از Capitol Hill از 6 ژانویه آنها چندین مشکل را حل نکردند تجزیه و تحلیل فیلم های گرفته شده در حینحمله کردن نور جدیدی را بر روی گروه ناهمگن شورشیان روشن کند. در میان آنها ، حضور اعضای شبه نظامیان مسلح مختلف نگرانی خاصی ایجاد کرده است.

موضوع بسیار حساس است. در تاریخ 27 ژانویه ، وزارت امنیت داخلی هشدار داد برای افزایش تهدیدات داخلی در ارتباط با اقدامات احتمالی خشونت آمیز توسط گروه های افراطی با انگیزه ایدئولوژیک. این سیگنال که تا پایان آوریل تمدید می شود ، بخشی از یک زمینه گسترده تر است که امکان احتمالی را فراهم می کند نزدیک به تروریسم داخلی از دولت جو بایدن. زنگ خطر از “تندروها” صحبت می کند ، اما عمدتا شبه نظامیان نگران هستند. اما این سازمان ها چند نفر هستند و از کجا آمده اند؟ پاسخ بسیار واضح نیست ، زیرا مسیر تاریخی آنها طولانی و پیچیده است ، و در طول تاریخ ایالات متحده چندین بار ظاهر شده اند و پیرو روندهای دوره ای ظاهر شده اند.

از شبه نظامیان ضد انگلیس گرفته تا گارد ملی

پس از استقلال ، اصطلاح “شبه نظامی” معنای دیگری به خود گرفت. اندکی پس از انقلاب و استقلال ضد انگلیس ، این اصطلاح به مردانی با سلاح گفته می شد که تحت نظارت مقامات غیرنظامی در مستعمرات مختلف خدمت وظیفه حمایت از نیروهای فدرال در کنترل سرزمین و جلوگیری از هرگونه ضد حمله انگلیس را داشتند. مداخلات انقلابی

برای اطمینان از این فعالیت های امنیت عمومی ، اصلاحات نیز در قانون اساسی مشهور مطرح شد تغییر دومکه به هر آمریکایی اجازه می داد سلاح داشته باشد. در قرن نوزدهم ، این شبه نظامیان اهمیت کمتری پیدا کردند و دست به اصلاحات عمیقی زدند که به اوج خود رسید با تولد گارد ملی در اوایل قرن نوزدهم.

ارتباط با سلاح گرم

امروز ، این گروه ها دیگر نقش ارتباطی بین جامعه مدنی و مقامات را ندارند ، بلکه برعکس ، آنها خود را در درجه اول به عنوان نهادهای ضد دولت معرفی می کنند ، جایی که منظور ما از “دولت” دولت فدرال است ، واشنگتن. این تشكیلات از اوایل دهه 1990 و با آغاز دوره بیل كلینتون و همراه با طرح پیشنهادی برای ایجاد محدودیت بیشتر در مورد قوانین مربوط به اسلحه گرم ، شكل فعلی خود را به دست آورده اند.

در آن سال ها ، در واقع ، مبارزه با کنترل تسلیحات توسط فعالیت های سازمان تنظیم می شد شبه نظامی. محافظه کارانی که در مناطق روستایی زندگی می کردند ترس از این داشتند که این مقدمه مقدمه ای برای کنترل شدیدتر دولت فدرال باشد. فعالیت های آنها با بمب گذاری در سال 1995 در شهر اوکلاهما به اوج خود رسید و پس از آن مقامات فدرال کنترل و فشار بر همه شبه نظامیان را افزایش دادند.

بین اواخر دوره ریاست جمهوری کلینتون و جورج دبلیو بوش ، تعداد آنها رو به کاهش بود ، زیرا در دوره ریاست جمهوری باراک اوباما به دلیل ترس جدید در مورد محدودیت های احتمالی فروش سلاح ، تعداد آنها بیشتر شد. با توجه به داده های مرکز جنوبی فقر در دوره دولت ترامپ ، به ویژه از سال 2017 ، تعداد آنها در حال کاهش است ، اما احتمال چند فشار جدید جو بایدن می تواند منجر به افزایش جدید شود. آخرین برآوردها در مورد 576 گروه صحبت می کند که به نوعی مواضع ضد دولتی را نشان داده اند و از این 31٪ می توانند به شبه نظامیان مسلح روی آورند.

قانونی بودن و قانونی بودن شبه نظامیان

یکی از موضوعات اصلی مربوط به غیرقانونی بودن احتمالی این تشکیلات است. اول از همه ، خوب است که تکرار کنیم همانطور که اصلاحیه دوم حق داشتن اسلحه گرم را فراهم می کند ، اولین ماده به همه شهروندان حق اجتماع مسالمت آمیز را می دهد. بر اساس این دو پیش فرض ، منع رسمی تولد هیچ گروهی وجود ندارد.

برای پیچیده کردن این سناریو ، قوانین مختلف ایالتی مداخله می کنند ، که ممکن است اقدامات محدود کننده کنترل تسلیحاتی را اعمال کند ، اما مهمتر از همه آنها قوانینی را منع می کنند که آموزش نوع نظامی را ممنوع می کند. پسندیدن او گفت سنگ لوح تقریباً در همه ایالت ها مقرراتی وجود دارد که مانع ایجاد شرایط برای گروه های مسلح برای انجام وظایف کنترل ارضی به جای مقامات اصلی می شود. اما ظاهراً این مفاد برای جلوگیری از پدیده کافی نبود.

زیرا ما در مورد آن صحبت می کنیم

بر اساس پرونده منتشر شده توسط پروژه مسلحانه محل وقوع رویداد و رویداد داده ها (Acled) ، به ویژه در نیمه دوم سال 2020 ، با اعتراضات Balck Lives Matter Matters و نتایج انتخابات در ماه نوامبر، تعداد تظاهرات های مربوط به گروه های ضد دولتی ، از جمله شبه نظامیان ، در حال افزایش است. طبق داده های جمع آوری شده ، به نظر می رسد دخالت پلیس در این تظاهرات احتمال خشونت آمیز بودن تظاهرات را افزایش می دهد.

برای Acled که داده های چندین ناظر را جمع آوری کرده است ، این سازه ها کمتر و بداهه تر می شوند. آنها روی تاکتیکهای رزمی ترکیبی کار می کنند ، برای حرکت در بافت شهری و روستایی آموزش می بینند ، اما مهمتر از همه روابط عمومی خود را به طور قابل توجهی بهبود می بخشند.

طبق مشاهدات ساعت شبه نظامی آنها همراه با تبلیغات عادی ، “عملیات امنیتی” آنلاین و آفلاین را برای افزایش جذب افراد خارج از شبه نظامیان آغاز کردند. آكلد می نویسد: “روایتی رو به رشد وجود دارد كه این گروه ها به دنبال” ادغام “فعالیت های اجرای قانون یا حتی جایگزینی خود در نقش” دفاع عمومی “به موازات ادارات پلیس هستند.”

این شبه نظامیان در ایالات متحده فعالیت می کنند ، اما مکان هایی وجود دارد که فعالیت آنها بیش از سایرین است. کشورهایی که بالاترین خطر را دارند ، جورجیا ، میشیگان ، پنسیلوانیا ، ویسکانسین و اورگان هستند ، به ویژه در پایتخت ایالت ها ، در مناطق مسکونی شهری و همچنین در حومه شهرها. این خطر در مناطق دیگر مانند کارولینای شمالی ، تگزاس ، ویرجینیا ، کالیفرنیا و نیومکزیکو متوسط ​​تر است.

این سازه ها با سیالیت خاصی متولد می شوند ، می میرند و مخلوط می شوند. بنابراین ، بعید به نظر می رسد که عمر طولانی داشته باشند یا از اهمیت کافی برای خارج از محافل تنگ برخوردار باشند. با این حال ، برخی از آنها به سرخط خبرها رسیدند.

این مورد ، به عنوان مثال ، در مورد است نگهبانان سوگند و سه درصد هر دو پس از روی کار آمدن باراک اوباما در سال 2009 متولد شده اند ، براساس این عقیده هستند که دولت فدرال “برای از بین بردن آزادی های آمریکا” تلاش می کند. اولین کسانی که به سوگند وفاداری به قانون اساسی اعتماد می کنند ، بین 1000 تا 3000 پیرو دارند و بین 2014 و 2015 برجسته می شوند زیرا آنها از معدنچیان و دامداران در درگیری علیه آژانس های مختلف فدرال حمایت می کنند.

دومی ، که نام خود را از افسانه ای گرفته اند مبنی بر اینکه فقط 3٪ از آمریکایی ها برای جنگ استقلال علیه انگلیس می جنگند ، به ویژه بین سال های 2019 و 2020 با تظاهرات ضد کنترل سلاح گرم ، اما همچنین با محاصره برای جلوگیری از سلاح گرم خود را متمایز کردند. و برای بازداشت معترضین به ضد Antifa و Black Lives Matter.

روابط با پلیس و ارتش

در آخرین گزارش سالانه از وزارت امنیت داخلی روشن است که رهبران سفیدپوست و شبه نظامیان مسلح خطرناکترین تهدیدهای داخلی برای کشور هستند. نگرانی قبل از هر چیز یک جنبه است. توانایی برخی از شبه نظامیان در جذب جانبازان نظامی و اعضای اجرای قانون تعجب آور نیست که برخی از مهاجمان در کنگره افسران پلیس بودند.

اما این مشکل می تواند بر پنتاگون نیز تأثیر بگذارد. پسندیدن نوشت نیویورک تایمز وزارت دفاع در تلاش است تا مقامات نظامی و فدرال را که در حمله اوایل سال جاری درگیر بودند شناسایی کند. دومین آسوشیتدپرس حداقل بیست افسر پلیس یا اعضای نیروهای مسلح تحت تحقیق در مورد حقایق پایتخت قرار گرفتند. در همین حال ، حدود یک سال پیش ، کمیسیون خدمات مسلح مجلس بررسی ها را برای بررسی روند افراط گرایی در نیروهای مسلح آغاز کرد. آكلد همچنین دریافت كه در اعلامیه های استخدام ، شبه نظامیان نشان می دهند كه افراد با تجربه قبلی در ارتش یا پلیس را ترجیح می دهند.

همپتون استال ، محقق اتاق فکر ، او توضیح داد Bbc که تعیین تعداد تعداد کهنه سربازان ارتش به شبه نظامیان بسیار دشوار است ، زیرا این اشکال عضویت اغلب ناپایدار هستند. به عنوان مثال من سه درصد آنها از هرکسی که به این گروه سوگند یاد کند ، حتی به صورت آنلاین استقبال می کنند. غالباً موضع ادامه دارد ، افراد تازه جذب شده از گروههای باتجربه نظامی وضعیت بالاتری نسبت به اعضای بی تجربه مسن دریافت می کنند.

استوارت رودز ، بنیانگذار نگهبانان سوگند ، کهنه سربازی است و این امر به موفقیت آموزش در بین رزمندگان سابق کمک کرده است. این سازمان جذاب ، لیگ غیر ضد افترا را توضیح می دهد ، عمدتا بر جانبازانی که دیگر به طور فعال خدمت نمی کنند تأثیر می گذارد. برعکس ، میزان عضویت بین سربازان و افسران پلیس که هنوز هم در لباس فرم هستند ، همچنان محدود است.

کریسمس صلح برای مسیحیان رنج دیده

اکنون اهداء کنید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *