[ad_1]

اگر پخش را متوقف می کنیم متاسفم ماریو دراگی، اما شاید شما باید انجام دهید خلاصه ای از آنچه در روسیه اتفاق می افتد.

در یک همه گیری کامل در اول ژوئیه سال گذشته ، رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین او همه پرسی قانون اساسی را ترویج داد که به او اجازه می دهد مادام العمر رئیس جمهور روسیه بماند. 8/77 درصد رأی دهندگان به این تغییر قانون اساسی بله گفتند ، اما مخالف پوتین ، وبلاگ نویس الکسی ناوالنی او بلافاصله رای را جعلی خواند – “دروغ بزرگی”.

پوتین در مورد این کلمات توضیحی نداد ، اما کمی بیشتر از یک ماه بعد ، صبح 20 آگوست ، ناوالنی با یک تازه وارد مسموم شد ، ترکیبی که معمولاً توسط سرویس های مخفی روسیه استفاده می شود. برای معالجه ، ناوالنی از طریق هوایی به آلمان منتقل شد زیرا همسرش به پزشکان و بیمارستانهای روسی اعتماد نداشت. نتیجه نیمی از پرونده دیپلماتیک است ، زیرا پزشکان در بیمارستانی در اومسک در سیبری اجازه نمی دهند که ناوالنی کشور را ترک کند ، به طور رسمی برای محافظت از سلامتی او.

ناوالنی در آلمان از مسمومیت جان سالم به در برد. اما در 22 دسامبر ، تحقیقات مداوم توسط گروهی از سازمان های خبری بین المللی ، از جمله CNN ، نشان داد که تیمی از عوامل FSB ، سرویس های امنیتی روسیه ، الکسی ناوالنی ، حریف روس را سالها تحت تعقیب قرار داده بودند و شب شب در نزدیکی هتل او بودند. مسمومیت در اوت سال. در 14 دسامبر ، چند روز قبل ، خود ناوالنی از طریق تلفن با مأموران مسئول عملیات علیه خود و استفاده از هویت جعلی تماس گرفت. او یکی از آنها را اعتراف کرده بود که FSB مسئول مسمومیت است.

ظرف چند روز ما در تاریخ 2 فوریه و ناوالنی به دو سال و نیم زندان محکوم شد زیرا او در حالی که رژیم آزمایشی را نقض کرد در واقع بود آلمان برای بهبودی از مسمومیت. از نظر دادگاه حقوق بشر اروپا ، این مجازات که در سال 2017 به وی تحمیل شد ، خودسرانه و آشکارا غیر منطقی شناخته شده است. در اعتراضاتی که پس از صدور حکم وی صورت گرفت ، حدود 1400 نفر دستگیر شدند. و در روزهای گذشته ، حدود 5000 نفر دیگر دستگیر شدند.

اگر این کافی نبود ، پزشکی که او را برای مسمومیت معالجه می کرد ، ماکسیمیشین سرگئی والنتینوویچ ، 55 ساله ، یکی از بهترین پزشکان بیمارستان ، امروز صبح درگذشت تحت شرایط مرموز حتی بهتر ، همانطور که خود بیمارستان به طور مختصر گزارش داد ، او “ناگهان مرد”. امروز نیز ، سه دیپلمات خارجی که در تظاهرات دفاع از ناوالنی شرکت داشتند ، از روسیه اخراج شدند.

اکنون ممکن است پایان دادن به همه روابط دیپلماتیک با مسکو زود باشد. و با توجه به اینکه روسیه یکی از م mostثرترین واکسن ها را علیه Covid در اختیار دارد ، ممکن است نتیجه مثبتی داشته باشد. مآیا دشوار است که پوتین و روسیه را به نام خود نامید – مثلاً دیکتاتور و دیکتاتوری؟ چه چیز دیگری باید اتفاق بیفتد تا چشمان ما باز شود؟[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *