[ad_1]

کدام یک از آسیب های اجتماعی … در الف توییت جو بایدن ، یک روزنامه نگار توئیت بسیار مشتاق: “من لرزم.” نیویورک تایمز او را اخراج می کند. و بنابراین: با دیدن هواپیمای جو بایدن پایگاه مشترک اندروز ، کمی قبل از شروع کار در کاخ سفید ، لورن ولف، وقایع نگاری از نیویورک تایمز ، او تمام اشتیاق خود را برای انتخاب رئیس جمهور جدید ایالات متحده تخلیه می کند. خشمگین است که حتی انتخابات سرنوشت ساز نیز نمی تواند آرام شود. با این حال ، این نظر گران بود: با کار. این چند کلمه “جیر جیر” در مورد اجتماعی ایجاد شده توسط جک دورسی الان 15 سال پیش و درست در روزهایی که غول های شبکه در میانه یک کارزار غم انگیز قرار داشتند و به قیچی سانسور متوسل می شدند. بستن و گرفتگی تهدیدآمیز. برای ولف ، آنها خداحافظی اجباری روزنامه آمریکایی را تحریم کردند. که زن مجبور به ترک شد ، بدون عواقب متناقض …

در یک توییت ، روزنامه نگار بایدن را توئیت کرد: “من لرز دارم”

در بزرگترین دموکراسی غربی در جهان ، اکنون همه چیز در حال بحث است. به خصوص در هفته هایی مانند هفته های در حال انجام مباحثه در مورد حقوق نقض شده توسط حمله به پایتخت هیل. در روزهایی که منتقدان و نویسندگان مقاله کوتاه در خارج از کشور ، با اشاره به خط نازکی که آزادی بیان و ابهام نقش رسانه های اجتماعی را از هم جدا می کند ، بحث را احیا کردند. و هنگامی که بازتاب های جنجالی پس از برکناری ترامپ از توییتر و فیس بوک هنوز خاموش نشده است. به طور خلاصه ، در بحبوحه جستجوی یک روان کننده اجتماعی در میان بی نظم و مخالف ، حتی این توییت که توسط لورن ولف بسیار واضح ارزیابی شده است ، خود را در صلیب می بیند. و این باعث شد که رهبران یک روزنامه معروف آمریکایی به اخراج وی ادامه دهند.

نیویورک تایمز او را اخراج می کند

این توییت در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. به عنوان نمونه ای از تعصب مطبوعات لیبرال علیه دونالد ترامپ – توسط “پریما کامونیکازینو آنلاین” می نویسد – “توسط کاربران و مفسران راستگرا”. تصادفی نیست که پس از اخراج ولف در 21 ژانویه ، دو روز پس از توئیت سرنوشت ساز ، تایمز به انتقادات و اتهامات روی آورد. به حدی که مجبوریم در مورد دلایل انتخاب شرکت بحث کنیم. سخنگو گفت: “اطلاعات نادرست زیادی در گردش است.” دانیل رودز – و به صورت آنلاین به Prima Comunicazione گزارش می دهد و توضیح می دهد که “به دلایل محرمانه بودن” توضیح جزئیات دلایل اخراج امکان پذیر نیست.

مداخله اتحادیه روزنامه نگاران نیویورک

اما رودوز چشم اندازهای دیگری را نیز باز می کند: رودوز اصرار داشت: “ما به اسکلت های دیگر در کمد های ولف اشاره می کنیم:” ما هیچ کس را برای هیچ پیامی اخراج نمی کنیم. با این حال ، اتحادیه روزنامه نگاران نیویورک تایمز نیز در ماجرای جنجالی که قبلاً اعلام نبرد کرده بود ، مداخله کرد..

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *