[ad_1]

افتتاحیه جو بایدن در 20 ژانویه: نحوه برگزاری مراسم

چهارشنبه ، 20 ژانویه ، روز افتتاحیه جو بایدن در کاخ سفید است. سوگند از چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده اتفاق خواهد افتاد در یک زمینه کاملا متفاوت از معمول به دلیلاپیدمی کوید و اقدامات امنیتی معرفی شده پس ازحمله معترضین به پایتخت.

جو بایدن: چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده روی کار می رود

معمولاً ، مراسم افتتاحیه در کاخ سفید یک رویداد عمومی بزرگ با شرکت استهجوم هزاران هزار نفر به مرکز خرید ملی، جاده طولانی که کاپیتول را به بنای یادبود لینکلن متصل می کند. مراسم جو بایدن ، که از 20 ژانویه به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده روی کار می رود ، کاملاً متفاوت خواهد بود به خصوص به دو دلیل. اولاً به دلیل اپیدمی ویروس کرونا و ثانیاً به دلیل اقدامات امنیتی سازمان یافته پس از حمله به معترضان کاپیتول که در 6 ژانویه انجام شد.

مراسم چگونه برگزار می شود؟

تغییر در صورتجلسه مراسم تحلیف جو بایدن در کلید ضد عفونی قبلاً به طور گسترده ای محاسبه شده است: برای جلوگیری از جلسات ، به عنوان مثال ،راه اندازی صفحات تلویزیون در بسیاری از مناطق ایالات متحده که بر اساس آن رویداد را به طور زنده پخش می کند از طرف دیگر ، حمله معترضین به کاپیتول در اوایل ژانویه باعث افزایش شدید امنیت شد: بنابراین ، علاوه بر استقرار گسترده گارد ملی و پلیس در واشنگتن ، همه ساختمانهای با بنای تاریخی در پایتخت بسته شده و ممنوعیت اقدامات عمومی اعلام شد.

با این حال ، این برنامه شامل سوگند جو بایدن و معاون وی Kamala Harris قبل از کنگره ، مراسمی با حضور روسای جمهور سابق اوباما ، بوش و کلینتون برگزار می شود. رئیس جمهور معزول ترامپ در حالی که معاون وی انتظار می رود غایب خواهد بود مایک پنس.

دماسنج سیاسی را در Google News دنبال کنید

آیا پیشنهادی یا تعدیل برای پیشنهاد دارید؟
برای ما بنویس
[email protected][ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *