[ad_1]

مترو K 0 – پکن – چین چندین سیاستمدار را از دولت سابق دونالد ترامپ تحریم کرده است. طبق گفته وزارت امور خارجه ، آنها دیگر قادر به ورود به کشور نخواهند بود و نمی توانند با شرکت های چینی تجارت کنند. مایک پمپئو و چند نفر دیگر از اعضای سابق دولت ترامپ مانند متیو پوتینگر ، جان بولتون و

K متر 0 – پکن – چین چندین سیاستمدار از دولت سابق دونالد ترامپ را تحریم کرده است. به گفته وزارت خارجه ، آنها دیگر قادر به ورود به کشور نخواهند بود و نمی توانند با شرکت های چینی تجارت کنند.

در این لیست مایک پمپئو و چندین نفر دیگر از اعضای سابق دولت ترامپ مانند متیو پوتینگر ، جان بولتون و استیون بانون حضور دارند. “برای این افراد و خانواده نزدیک آنها – بیانیه مطبوعاتی را توضیح می دهد – ورود به چین و سرزمین های چین هنگ کنگ و ماکائو ممنوع است. آنها و موسسات وابسته و آنها نمی توانند با چین تجارت کنند. ”

“دولت چین مصمم است که از حاکمیت ملی ، منافع ، امنیت و توسعه چین دفاع کند.” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: “بنابراین ، چین تصمیم گرفته است 28 نفر را كه به شدت حق حاكمیت چین را نقض كرده اند و مسئول اصلی اقدامات ایالات متحده در زمینه مسائل مربوط به چین هستند ، تحریم كند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *