[ad_1]

بانکوک “من قدم های اخیر ارتش را به شدت محکوم می کنم و از همه شما می خواهم که به طور جمعی سیگنال روشنی در حمایت از دموکراسی در میانمار ارسال کنید.” شرنر برگنر ، فرستاده ویژه این کشور به ژنرال ها بازگشت ، از دولتهای شورای امنیت سازمان ملل خواستار شد. اما ، همانطور که انتظار می رفت ، بیانیه مشترک پیشنهادی خواستار احیای روند دموکراتیک و به صورت رایگان است اونگ سان سوچی، متهم به واردات غیرقانونی ده واکی تاکی و محکومیت وی در حبس خانگی تا 15 فوریه ، با وجود حضور ایالات متحده و اتحادیه اروپا ، روز را ندیده است.

چین و روسیه ، دو کشوری که هرگز از سیاست “عدم مداخله” خود عدول نکرده اند ، زمان می خواهند تا درباره آن فکر کنند. وزارت امور خارجه چین به طور خلاصه گفت: “ما امیدواریم كه همه احزاب به درستی اختلافات خود را مدیریت كنند” و “ثبات سیاسی و اجتماعی را حفظ كنند” ، در حالی كه مطبوعات حزب كودتا را “ساده ترسازی دولت” توصیف كردند.

پکن ، شریک اصلی تجاری و متحد سیاسی اتحادیه ، در طول 5 سال زندگی مشترک دولت بین سوچی و ژنرال ها روی یک مسیر مضاعف و اغلب سه گانه در روابط با اقلیت ها در مرزها کار کرده است. پیش از سال 2010 ، پکن از ژنرال ها و روش های آزار و اذیت آنها دفاع می کرد ، اما از زمان اولین پیروزی در لیگ ، سو چی یک سال پیش به عنوان مهمان ثابت در پکن بوده است. شی جین پینگ برای 70 سال روابط بین دو کشور ، بازسازی خطوط لوله گاز ، معادن ، مناطق ویژه ، اتصالات جاده ای و ریلی در جاده ابریشم جدید به Naipido رفت.

سوچی که کمتر از ژنرال ها در چین خصمانه تلقی می شود ، در آستانه کودتا با وانگ یی وزیر امور خارجه ملاقات کرد. اما شاید در همین روز بود که زندانبان آینده او ، فرمانده نیروهای مسلح مین اونگ هلاینگ، وزیر چین را در مورد برنامه خود برای بازگرداندن اختیارات کامل از گذشته ارتش مطلع کرد. درست است یا خیر ، ژنرال باید ماه ها برای دیدن او در کانون توجهات – و حمله به جهان آزاد – با شروع محاکمه بین المللی مظنون به نسل کشی روهینگیا ، از او پشتیبانی جدی خواسته باشد.

او قطعاً مجبور بود تضمین های جدیدی را به شرکت های چینی بدهد ، که به جای مانند گذشته با ارتش ، مذاکرات زیادی را با لیگ سوچی آغاز کرده بودند. پیش از این مربی و مشاور شنیده شده او ، ژنرالیسمیمو تان شو ، که در سال 2011 او را ترک کرد تا رهبری نیمه دموکراتیک را رهبری کند ، مردان و اقوام را در راس هلدینگ ها و شرکت ها داشت. یکی از پسران مظنون به تجارت قمار است ، در حالی که پسر فرمانده فعلی مین تاجر بزرگ دارویی را مدیریت می کند و سهام شرکت تلفنی نظامی را در اختیار دارد.

رهبر سران کودتا که مرکز خبرهای مربوط به زندگی شخصی وی است ، باید در ژوئیه سال آینده بازنشسته شود. اما او بدون جانشین آماده ، قصد نداشت به غیرنظامیان اجازه دهد اقتصاد را كنترل كنند. بنابراین وی به روش خود ، و بندهای دیگر ، بند قانون اساسی را که خود 12 سال اعمال کرده بود ، لغو کرد ، که در آن آمده بود: “رئیس جمهور (غیرنظامی منتخب ، ویراستار) فرمانده کل خدمات دفاعی را منصوب می کند. “اکنون رئیس جمهور دستگیر شده است ، به جای او یک دوست قدیمی و یک سرباز از آنگ هلینگ قرار گرفته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *