[ad_1]

برای پاتریک جورج “تمدید 45 روز بازداشت پیشگیرانه به دلیل انتشار اخبار نادرست” وجود داشت: یک منبع دادگاه مصر این موضوع را به ANSA تأیید کرد و گفت که “دادستان کل اراده خود را برای اجرای قانون اساسی تأیید کرده است ، که به او اجازه می دهد این متهم در بازداشت است. “این به این دلیل است که” دلایل حبس وی همیشه باقی مانده است “و” تحقیقات ادامه دارد “، از جمله” سرنخ ها و توجیهات “بازداشت ، منبع توضیح داد. مشاور موتاز حفاقی” ، منبع توضیح داد. زکی ” وی به خاطر دامن زدن به تظاهرات ، ترغیب به سرنگونی رژیم و انتشار اطلاعات نادرست متهم شد. “وی با یادآوری برخی عناصر رویه” 7245 سال 2019. دانشجو به “استفاده از حساب در یک کشور بین المللی متهم شد یک شبکه اینترنتی برای بی ثبات کردن نظم عمومی ، سازش و تهدید امنیت جامعه “، منبع با اشاره ضمنی به فیس بوک اضافه کرد. اطلاعات مشابهی توسط رسانه های معتبر مصری از جمله سایت های المصری الیوم ، شروک ، دوستور ، اهبار الیوم ، آل وطن ، باوابا منتشر شده است.

فرنسینا ، ایتالیا در حال کار برای آزادی زکی – “با تشکر از ابتکار عمل ایتالیا” ، دادخواست پاتریک زکی در حال حاضر “تنها چیزی است که به لطف ابتکار عمل ایتالیا به طور مداوم توسط گروهی از کشورهای خارجی کنترل می شود”. این مورد تأکید فرنسینا بود ، وی خاطرنشان كرد كه “در روزهای اخیر ، وزارت امور خارجه از طریق سفارت خود در قاهره همچنان به اطلاع مقامات محلی در این مورد می پردازد تا آزادی سریع دانشجو جوان را تسهیل كند.

عفو ، در مصر حقوق کمتر از صفر است “ما در شرایط متناقضی قرار داریم که در آن قضات ، دادستان ها و سایر اعضای دادگستری مصر نتیجه ادعای دادرسی پاتریک را به همه غیر از وکیل اعلام می کنند. در صورت تأیید ، این داستان بار دیگر نشان می دهد که در مصر ، رویه ها ، حقوق و احترام به شأن زندانیان کمتر از صفر است. ریکاردو نوری ، سخنگوی سازمان عفو ​​بین الملل ایتالیا ، به ANSA گفت. “اگر سال دوم بازداشت غیرقانونی ، خودسرانه ، غیرقضایی و وحشیانه کشف شود ، در واقع ما باید تلاش خود را دو برابر کنیم و برای یک کارزار حتی بزرگتر آماده شویم.”ANSA | 01-02-2021 19:25

کابوسی بی پایان برای زکی 45 روز دیگر زندان

منبع عکس: ANSA

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *