[ad_1]

شایعات

همسر هری پس از پاک شدن نام او از شناسنامه کوچک آرچی ، عصبانی شد.

به گزارش دیلی میل ، مگان مارکل پس از اطلاع از اینکه کاخ باکینگهام دستور داده است نام وی را از شناسنامه کوچک آرچی حذف کند ، آشفته خواهد شد.

در بخش مادر ، فقط عبارت واقعی ظاهر می شود “اعلیحضرت سلطنتی دوشس ساسکس”، بدون نام “ریچل مگان”.

این تغییر یک ماه بعد انجام خواهد شد تولد آرچی و در ابتدا به نظر می رسید ادای احترامی به لیدی دیانا باشد ، اما به گفته سخنگوی مگان ، این تغییر توسط کاخ اعمال شد.

مگان مارکل و تقابل با کاخ باکینگهام

بنابراین ، یک تخلف واقعی برای مگان ، که می تواند یک عنصر اضافی برای ما پیدا کند ، تا تلخی بین او و کاخ باکینگهام.

در همین حال ، شایعات در مورد احتمال طلاق بین شاهزاده و مگان در حال افزایش است. در حالی که هری تابستان سال آینده آماده بازگشت به لندن بود ، همسرش و آرچی كوچك تمایلی به رفتن ندارند. لس آنجلس. ملکه الیزابت پس از دیدن دو سال پیش از تولد ، نوه اش را شخصاً نمی تواند ببیند.

انتخاب از مگان مارکل این امر صرفاً به دلایل عملی ایجاد خواهد شد و هدف آن جلوگیری از روابط خانواده سلطنتی و آرچی کوچک نخواهد بود. بعلاوه ، بین ماه های ژوئن و ژوئیه ، دوکهای ساسکس مسئولیت چندین جلسه را از جمله آنها بر عهده می گیرند 100 سال شاهزاده فیلیپ.

با برگرداندن به شناسنامه ، هیچ خبر رسمی برای توضیح تغییر نام وجود ندارد ، اما من تقابل و حدس و گمان با این حال ، در میان روزنامه های انگلیسی ، دادگاه و کورت و مارکل همچنان تغذیه می شوند.

سخنگوی همسر هری گفت:

“تغییر نام اسناد عمومی در سال 2019 توسط کاخ درخواست شد ، همانطور که توسط اسناد مقامات ارشد دادگاه تأیید شده است. و نه توسط دوشس خواسته شد و نه توسط دوک ساسکس

برای بدتر کردن اوضاع ، تناقض ناشی از اظهارات دیکی داور، دبیر سابق ملکه:

شاید این قسمت اولیه برنامه آنها بود.

یک منبع بسیار نزدیک به مگان مارکل نشان می دهد که اوضاع برای بازیگر زن بسیار بد به نظر می رسد. پس از ملاقات با هری بیش از یک مشکل وجود خواهد داشت. مشکلاتی که حتی پس از مهاجرت به ایالات متحده نیز بهبود نخواهند یافت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *