[ad_1]

کارشناسان نظامی اسرائیلی نگران انداختن هواپیماهای بدون سرنشین اسرائیلی در حریم هوایی لبنان هستند

رسانه های اسرائیلی با توجه به اینکه حزب الله قصد دارد معادله هوایی جدیدی را به اسرائیلی ها تحمیل کند ، حمله موشکی حزب الله با هواپیماهای بدون سرنشین اسرائیلی به لبنان را برجسته کرده اند.
در روزهای اخیر سه هواپیمای بدون سرنشین اسرائیلی در خاک لبنان سرنگون و سقوط کرده اند. این مسئله مشکلی ایجاد می کند ، زیرا حزب الله و ایران می توانند داده های حساس را بدست آورند.

محافل نظامی اسرائیل گفته اند حزب الله تصمیم گرفته است حرکت هواپیماهای نظامی و هواپیماهای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی را بر فراز لبنان متوقف کند یا حداقل سرعت آن را کاهش دهد.

دفاع موشکی حزب الله

تحلیلگران اسرائیلی معتقدند که نهاد اشغالگر با یک معضل بزرگ روبرو است: این سازمان نمی تواند به حزب الله پاسخ دهد یا پروازهای نظامی خود را بر فراز لبنان متوقف کند.

از این لحاظ ، تحلیلگران صهیونیست معتقدند که اسرائیل برای هرگونه پاسخ نظامی به حزب الله هزینه سنگینی پرداخت خواهد کرد و افزودند که هر حمله به لبنان پیامدهای متفاوتی از حمله هوایی علیه سوریه خواهد داشت.
حزب الله آماده پاسخگویی با حملات موشکی است که می تواند به هر نقطه از اسرائیل اصابت کند و این امر به مقامات نظامی صهیونیستی توصیه می کند که به صورت مستقیم به حزب الله حمله نکنند. هزینه هایی که اسرائیل پرداخت خواهد کرد بسیار زیاد است.

منبع: رسانه های اسرائیلی

ترجمه: لوسیانو لاگو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *