[ad_1]

به طور خاص ، یک گذر از وجود دارد یک سخنرانی طولانی توسط جوزپه کنته در مقابل اتاق که بحث را نه تنها در مورد مخالفت در ایتالیا برمی انگیزد ، بلکه خطر خود را به عنوان یک کارت ویزیت ناقص در “جدید” نشان می دهد متولد “هدایت” جو بایدن: نخست وزیر نخست وزیر در پیامهایی به مونته سیتوریو درباره رای اعتماد به بحران دولت ، برنامه ای را آغاز كرد برنامه دولت “جدید” Conteter.

این قسمت اصلی سخنرانی است: “ما به عنوان یک عضو معتبر اتحادیه اروپا – عملکردی که در این بخش از مجلس قانونگذاری کاملاً احیا شده است – ما همچنین این فرصت را داریم که به یک ارتباط مهم بین بازیگران اصلی بین المللی کمک کنیم ، که به طور طبیعی از ایالات متحده آغاز می شود – متحد اصلی و شریک اصلی استراتژیک ما چین، که با اهمیت جهانی و اقتصادی انکار ناپذیری همراه است روابط مطابق با دلبستگی روشن به سیستم ارزشها و اصول مامطمئناً اولین بار نیست که نخست وزیر با واشنگتن و پکن “فاصله مساوی” می ماند و می تواند روابط خوبی را با هر دو ایجاد کند ، بدون “عواقب” سیاسی و انتقاد شدید از طرف راست و چپ.

لیگ ایرا در زمینه پروفایل چین

امروز ، اما معاونان اتحادیه ، همراه با همكاران خود ، روی صندلی “پریدند” برادران ایتالیا و فورزا ایتالیاوقتی که در سالن نخست وزیر کونته از چین به همراه ایالات متحده برای همین نقل قول می کند “ارزش های ما»:«نخست وزیر جوزپه کونته باید از ایتالیایی ها عذرخواهی کندنمایندگان مجلس مشروع حمله کردند اوگنیو زئوفیلی و پائولو فورمنتینی، رئیس گروهی در کمیته امور خارجه و نایب رئیس همان گروه. “قرار دادن روابط ایتالیا و ایالات متحده در یک سطح بین ایتالیا و چین به معنای توهین به هموطنان ما است که تحت تأثیر Covid-19 و توهین به حافظه کسانی که به دلیل ویروس ووهان دیگر در آنجا نیستند. پیمان آتلانتیک یک مسئله جدی است. به طور جدی و نگران کننده ، نخست وزیر اینگونه فکر نمی کند»، هر دو لیگ در اتاق پایان می یابد. رهبر نیز سخت است ماتئو سالوینی در اینستاگرام مستقیم در “نظر” در مورد ارتباطات Conte ، “برای کونته ، بازیابی صورت گرفته است ، مدرسه آماده است ، ما اول برای مردگان هستیم ، اول برای بحران اقتصادی ، منهای 10 درصد از تولید ناخالص داخلی ، در حالی که دوست چینی کونته 2 درصد رشد می کند. مردم را مسخره نکنید … هرچه زودتر به خانه برسید ، بهتر است. نه برای من ، بلکه برای ایتالیا و ایتالیایی ها“سرانجام کلودیو بورگی، یکی دیگر از معاونان لگا ، که بلافاصله پس از سخنرانی نخست وزیر صحبت کرد: “متأسفانه من همچنین باید ببینم که ایتالیا امسال کمتر از 10٪ تولید ناخالص داخلی را تولید می کند ، در حالی که آلمان -5 ، ایالات متحده از ترامپ به شدت انتقاد می کند -3 ، چین مدل شما +2.5 است این همه گیری خوب

© پخش مجدد ذخیره شده است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *