[ad_1]

وی گفت: “برای کسانی که به اتحادیه اروپا اعتقاد داشتند و هنوز هم به آن اعتقاد دارند ، ترک بریتانیا ضربه شدیدی بود: این وارداتی به روند اتحاد ، ابلاغ اهداف و همبستگی بود.” آلبرتو کوردلا ، مدیر عامل Sat ، شرکتی که مهارت های حمل و نقل کالا و افسران گمرک از گروه Genoese Finsea را گرد هم آورده است. – من بیش از همه به نسلهای جدید فکر می کنم ، کسانی که زیر پرچم اروپا متولد شده اند ، در قاره ای که اکنون هیچ مرزی ندارد و تاکنون احساس می کردند ابتدا به عنوان شهروندان اتحادیه اروپا و سپس ملتهای مربوطه خود هستند. به همین ترتیب ، من معتقدم که خروج انگلیس از اتحادیه اروپا به بن بست در سیاست ها و نهادهای اتحادیه اروپا و نیاز به سازگاری و بازاندیشی متمرکز شده است: زمینه به طور قابل توجهی از شرایط ماستریخت اروپا تغییر کرده است. اگر ثابت شود که Brexit از این نظر انگیزه ای برای تکامل است ، ممکن است هدف بالاتری داشته باشد. شرکت ما بخشی از گروه Finsea است ، که بخشهای مختلفی از تدارکات را پوشش می دهد و در زندگی چندین فدراسیون تجارت بین المللی مشارکت دارد: در این دفاتر در طول سال ها ما چندین بار با همکاران انگلیسی خود صحبت کرده ایم و موقعیت آنها چیست ، چه سایه ای ایجاد می کند در مورد فعالیتهای روزمره آنها عدم اطمینان ، به تعویق انداختن تصمیمی است که سرانجام گرفته شده است ».

چگونه با سناریوی پس از Brexit روبرو می شوید؟
“ما در حال آموزش هستیم تا آماده ارائه کمک گمرکی به اپراتورهایی که به آن نیاز دارند ، باشیم. توافق نامه بین انگلستان و اتحادیه اروپا لغو حقوق گمرکی و سهمیه واردات محصولات با منشا the اتحادیه اروپا یا انگلستان را فراهم می کند. بنابراین آزادی دسترسی به بازار بسیار گسترده است ، اما نحوه کار ما با انگلیس تغییرات زیادی خواهد کرد. در حقیقت ، مبادلات دیگر به منزله عملیات درون اتحادیه نیستند ، بلکه عملیات واردات و صادرات با تمام تشریفات مربوط به تشریفات گمرکی است. به طور خاص ، اپراتورها باید اظهارنامه گمرکی را برای واردات یا صادرات از طریق نماینده گمرک ارائه دهند ، طبقه بندی ، مبدا و ارزش کالا را نشان دهند و اطمینان حاصل کنند که کلیه مجوزهای فنی و گواهی های لازم را دریافت می کنند. “

با توجه به همه گیری ، چه انتظاری از سال 2021 دارید؟
“مانند اکثر شرکت ها ، بودجه ای نیز داریم که بدترین حالت را در نظر می گیرد ، یعنی. وضعیتی که با سال 2020 تفاوتی ندارد. با این حال ، برخی از عواملی وجود دارد که می تواند ما را برای یک وضعیت بهتر تلاش کند ، مانند کمپین واکسیناسیون و می تواند با کمک به بهبود بسیاری از اقتصادها ، تأثیرات مثبتی بر بازارها بگذارد. در این صورت ، ما آماده هستیم تا افق مثبت تری را بررسی کنیم.

سرمایه گذاری های اصلی شما برای عبور از بحران جهانی که از سال گذشته آغاز شده است چیست؟
“در چارچوب عدم اطمینان اقتصادی ، حفظ نقدینگی کاملاً محتاطانه است و خریدها باید با احتیاط زیادی انجام شود. با این حال ، ما برای مشارکت هایی که می توانند به ما در گسترش مشتری و دستیابی به صرفه اقتصادی کمک کنند ، باز هستیم. ما به عنوان یک گروه ، در سه محور سرمایه گذاری پیش می رویم: گسترش دامنه خدمات ، آموزش و کارکرد قبل از عملکرد منابع انسانی و حفظ ارتباط سیستم های اطلاعاتی.

نظر شما در مورد نگرش ایتالیا نسبت به برنامه بهبودی چیست؟
“من معتقدم که این واقعاً اقدامی شاخص برای قاره ما است و گامی به جلو به سمت ادغام اروپا را نشان می دهد ، که نمی تواند مورد توجه قرار نگیرد. تاکنون ، ایتالیا به همراه رئیس جمهور کنته نقشی اساسی در سنتز دشوار بین 27 کشور عضو اتحادیه اروپا داشته اند ، اما من بسیار کنجکاو هستم که برنامه ملی بازیابی و پایداری را بخوانم ، زیرا در اینجا توانایی نشان می دهیم برای دیدن و برنامه ریزی. آینده شما “.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *