[ad_1]

یکی از هواداران ترامپ پس از متوقف شدن مسلحانه ، در مقابل یکی از ساختمانهایی که دفاتر اعضای کنگره را در خود جای داده است ، دستگیر شد. در اتومبیل دنیس وستور، 71 ساله ، پلیس یک قبضه اسلحه و مهمات به همراه 20 گلوله ، لیستی از اسامی نمایندگان مجلس و سناتورها ، به همراه اعلامیه های “سرقت را متوقف کنید” پیدا کرد ، جنبشی که از ادعاهای کلاهبرداری دونالد ترامپ حمایت می کند. طبق وب سایت Daily Beast ، در داشبورد ماشین این مرد نیز اراده وجود داشت.

وی با اشاره به حصار امنیتی که پس از حمله 6 ژانویه برپا شده بود ، به پلیس گفت: “من می خواستم سدی را که در اطراف کپیتول من است ببینم.” و وی تعهد خود را به “عدالت و حقیقت” اعلام كرد و مجدداً بر عقیده خود مبنی بر پیروزی جو بایدن در نتیجه تقلب تأكید كرد.

دنیس وستور

مرد با تپانچه و 20 گلوله متوقف شد

دنیس وستور وصیت نامه را با خود آورده بود

دنیس وستوور از جنوب چارلستون ، ویرجینیای غربی ، به چندین اتهام دستبند زده شد. اینها شامل داشتن مهمات ثبت نشده و اسلحه گرم غیرقانونی است. وی در دادگاه عالی واشنگتن خود را بی گناه دانست. علی رغم سو strong ظن های شدید ، قاضی دستور آزادی وی را داد زیرا هیچ مدرکی علیه وی وجود نداشت. وستوور به پلیس گفت که برای محافظت از او و نامزدش اسلحه در دست دارد.

این دستگیری دو هفته پس از آن صورت گرفت که صدها نفر از طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا در 6 ژانویه همزمان با تصویب کنگره در پیروزی کالج انتخاباتی رئیس جمهور جو بایدن ، به پایتخت یورش بردند. در این قیام پنج نفر کشته شدند ، از جمله برایان سیکنیک افسر پلیس کاپیتول. یکی دیگر از افسران پلیس کاپیتول در هنگام حمله – هوارد لیبنگود – سه روز بعد خودکشی کرد. در اوایل این هفته ، رابرت جی رئیس پلیس صوفیه Conti III به کمیسیونی گفت که کارمند DC نیز هست جفری اسمیت، یک جانباز 12 ساله که در روز حصر نیز کار می کرداخیراً در اثر خودکشی درگذشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *