[ad_1]

جریان اصلی اخبار زنجیره ایتالیا ، مثل همیشه در راس بقیه کشورهای غربی ، تظاهرات “بزرگ” در روسیه توسط هواداران ملی پوش الکسی ناوالنی را ستایش می کند. با افتخار “دشمن شماره یک” پوتین توصیف شد. در حقیقت ، چهار گربه وجود دارد و ناوالنی از دشمن شماره یک رئیس جمهور پوتین فاصله دارد. از سوی دیگر ، تصور اینکه یک ملی گرای باریک به درصد کدهای انتخابات بعنوان یک دام برای کرملین برسد ، دشوار به نظر می رسد.

اما این موضوع اصلی نیست. همه شما تظاهرات هواداران ترامپ در واشنگتن را به یاد خواهید آورد که خشم و مخالفت لیبرالها را در سراسر جهان برانگیخت. خوب ، در روسیه امروز افرادی وجود دارند که تحت تأثیر همین ایدئولوژی قرار گرفته اند. ملی گراها ، حتی بیشتر از ترامپ ، لیبرالیست ها دقیقاً آنها را دوست دارند. حتی کسانی که ویروس را انکار می کنند ، زیرا در هر مرحله ، تحت فشار لیبرال های خود ، فاصله اجتماعی از invcato را رعایت نمی کنند. بسیاری حتی بدون ماسک به خیابانها ریختند ، تا حدی که در مسکو پلیس مظاهر بدون ماسک خود را به تظاهرکنندگان توزیع کرد.

در بسیاری از موارد ، اینها کودکانی هستند که متقاعد شده اند از طریق شبکه های اجتماعی مانند TikTok به خیابان ها بیایند. یکی از ارزشمندترین و مورد استفاده ترین شبکه های اجتماعی جوانان در سراسر جهان است. تحقیقات ویدیویی معروف ، اما بهتر است آن را تحقیق جعلی به نام حقیقت بنامیم ، که توسط ناوالنی در کاخ پوتین انجام شد ، در مورد مسئله اجتماعی مورد بحث ، بیش از بیست میلیون بازدید جمع کرده است. خود ناوالنی در اینستاگرام نوشت که قصد جان خود را ندارد و از سلامتی خوبی برخوردار است. البته چه رژیم عجیب روسی. این اجازه می دهد تا یک فرد در زندان از کانال های اجتماعی خود استفاده کند. از طرف دیگر ، در غرب دموکراتیک ، آنها با سانسور هر کسی که نظری مخالف جریان عمومی دارد ، مشکل را حل می کنند.

به طور خلاصه ، در مسکو و سایر شهرهای روسیه ، جایی که در میدان ظاهر می شود ، شمن هایی با مکعب وجود دارد. بسیاری از فرشتگان جیک در TikTok متقاعد شدند. اینها سربازان ناوالنی هستند با یک تفاوت بزرگ: چهار گربه ناچیز در روسیه برای استفاده انحصاری از رسانه های فقیر غربی وجود دارد که هنوز از Capitol Hill که مورد حمله انتقام جویان قرار گرفته است ، بهبود نیافته اند. معترضین امروز با پوتین ظالم می جنگند. آنها می توانند ناسیونالیست ، لیبرال ، منکر و حتی ستمگر باشند. آنها از غرب عیب نخواهند یافت. رسانه ها با او همان رفتار رسوائی را که حامیان رنگارنگ دونالد ترامپ هنگام حمله به پایتخت نشین در واشنگتن داشتند ، انجام نمی دهند.

رسانه های اصلی همچنان اعتبار خود را از دست می دهند. قلعه های اخبار دروغین آنها ، که داستانهای دروغین آنها را با هدف ضربه زدن به هر رهبر سیاسی که از ایدئولوژی لیبرال-لیبرال غربی منحرف شود ، بر اساس آنها بنا می کنند ، در حال سقوط غیرقابل اجتناب هستند. اما آنها همچنان با هر دو دست تبلیغات بدبخت غرب گرایانه را گسترش می دهند.

امروز نوبت روسیه است. فردا آنها برای حمله به چین برمی گردند. سپس کوبا ، ونزوئلا و هر کشوری که باید تصمیم بگیرد راه خود را که از دیکتاتورهای لیبرال و لیبرال فاصله می گیرد ، طی کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *