[ad_1]

کیت میدلتون یک هدیه تولد غیر منتظره از عروس خانم مگان مارکل و پرنس هری دریافت می کند

برای روز تولدت، کیت میدلتون هدیه ای غیرمنتظره دریافت کرد. این هدیه از طرف دیگری نیست ، بلکه از طرف هدیه است شاهزاده هری و همسرش مگان مارکل!! چگونه این را بدانیم؟ البته ، به لطف منابع شایعات معمول ، چه س questionsالاتی! در مصاحبه ای با هفته نامه یو.اس.سی ، شخصی آگاه گفت که تولد 39 سالگی او است دوشس کمبریج این غافلگیری غیرمنتظره و دلپذیر را دریافت کرد.

یک غافلگیری مطبوع بود. کیت هیچ انتظاری از این زوج نداشت.

اینکه این چیست مشخص نیست ، اما واقعیت ساده از قبل تعجب آور است مگان و هری یک هدیه تولد به کیت فرستادند!! برای کسانی که آن را از دست داده اند ، این را در مورد پرونده بدانید ویلیام او سازماندهی زیادی می کند مهمانی چای برای نیمه بهتر و فرزندانش ، و ظاهراً حتی یک زوج فوق العاده به او هدیه داده است گوشواره با الماس و یاقوت کبود.

کیت میدلتون و مگان مارکل: صلح فوران می کند!

https://www.youtube.com/watch؟v=A_lVb8I42-Q

اعتبار ویدیویی لیست

اما بیایید به اصطلاح برگردیم رویال فاب چهار!! همانطور که همه ما می دانیم ، رابطه مگان مارکل و کیت میدلتون، و یک بین شاهزاده هری و شاهزاده ویلیام، سال گذشته دقیقاً بهترین نبود.

با این حال، این دو زوج راهی برای صلح یافتند. ماه گذشته ، مگان و هری همچنین هدایای کریسمس را به جورج ، شارلوت و لوئیس ارسال کردند. همچنین به نظر می رسد که این دو خانواده قبل از کریسمس شروع به گپ زدن و دیدن یکدیگر کرده اند.

این کارشناس سلطنتی این موضوع را به The Royal Beat تأیید کرد کتی نیکولکه توضیح می دهد با وجود همگرایی اخیر ، احتمالاً شاهزاده ویلیام و هری دیگر هرگز دوست نخواهند شد مانند گذشته. با این حال ، برقراری مجدد روابط در حال حاضر یک گام بزرگ به جلو است:

فکر می کنم رابطه بین آنها بهتر است. آنها می گویند من می دانم که آنها در تماس هستند. هری دسته ای از کادوهای کریسمس را برای نوزادان در کمبریج ارسال کرد. آنها افزایش خواهند یافت ، گپ می زنند. یک تماس دوستانه وجود دارد اما این نبود.

اما چه زمانی روابط نزدیک بین این دو زوج اتفاق می افتد؟ کتی ادعا می کند همه چیز از وقتی شروع شد پرنس چارلز به بیماری Covid-19 بیمار شد. هری زیاد بود ترسیده برای پدرش و اغلب برای دریافت به روزرسانی ها و اخبار در مورد وضعیت به خانه تماس می گرفت.

تصویر از اینستاگرام[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *