[ad_1]

شاهزاده ویلیام به کیت میدلتون خیانت کرد یا شاید نه: در اینجا آنچه در مورد رابطه خارج از ازدواج ادعا شده دوک کمبریج وجود دارد ، واقعیت است.

آیا شاهزاده ویلیام واقعاً به کیت میدلتون خیانت کرد؟ و اگر چنین است ، دقیقاً با چه کسی؟ شایعات و دوستداران شایعات عزیز ، ممکن است توسط شاهزاده خوش تیپ خود به کیت میدلتون خیانت شده باشد. شایعات در مورد ادعای ارتباط بین وارث تاج و تخت با بانویی سال گذشته به بیرون درز کرده بود ، اما اکنون مفسر Reel در مورد آن به روشنی روشن تر و عینی تر صحبت می کند. آنجلا مولارد، در طول پادکست New Idea Royals.

به همین مناسبت ، مولارد احتمالاً این را توضیح می دهد ویلیام معاشقه کوتاهی با یک زن داشت، و دقیق تر با یک دوست قدیمی رز هانبری، Marquise of Cholmondeli. این خبر مدتی پیش مورد توجه رسانه ها قرار گرفت:

در آن زمان ، انواع و اقسام شایعات مبنی بر نزدیک شدن ویلیام به رز هانبری وجود داشت ، مبنی بر اینکه آنها کمی ناپسند هستند. آیا فکر می کنیم این درست باشد؟ من گمان می کنم آنها فقط دوستان خوبی بودند و با هم کنار می آمدند. من فکر نمی کنم ویلیام کسی باشد که هرگز ازدواج یا سلطنت خود را تهدید کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=w_QbcwyMzCg

اعتبار ویدیویی Celeb & Decor و همکاران

این نظر مولارد است که اضافه می کند هم ویلیام و هم زیبا رز هانبری آنها در واقع نزدیک شده اند. آنها ممکن است رابطه داشته باشند “نامناسب“اما واقعاً در طبقه پایین چه بود؟ آیا چیز خاصی وجود داشت؟ آیا ویلیام می توانست کیت را فریب دهد؟”

ویلیام و کیت میدلتون: آیا واقعاً خیانت اتفاق افتاده است؟

به گفته آنجلا ، به نظر می رسد پاسخ (نه به احتمال زیاد) نه. البته دوستی خیلی نزدیک ایجاد خواهد کرد فشار در جفت:

این یک دوره بسیار پرتنش بود و در واقع می گویم شاید تنها رسوایی در رابطه طولانی آنها بود. آنها کاملاً نزدیک و بسیار خوشحال از خانواده خود هستند. من فکر می کنم مطالب بسیار کمی در آن وجود داشت ، اما در حال حاضر ، البته ، هر اتفاقی که برای وارث تاج و تخت می افتد ، دومین بار متوالی ، خبرساز می شود.

آنچه می دانیم این است کیت میدلتون و رز هانبری (که روزگاری دوستان خوبی بودند) بسیار دور شده اند. دلیل آن معلوم نیست ، بنابراین … ما فقط باید شایعه کنیم!

تصویر از اینستاگرام[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *