[ad_1]

کمیدلتون را می خورد

برابر با مگان مارکل! دوشس کمبریج با گروهی از پرستاران انگلیسی به تماس ویدیویی بازگشت و مانند یک فتوکپی از دوشس ساسکس بود: موهای بلند و بلند ، ژاکت مشکی و پیراهن سفید. سبکی که یک نام دقیق دارد: سبک عروس ، بازیگر سابق لباس مارکل در تابستان گذشته از این نوع زوم استفاده کرد شاهزاده هری به عنوان یکی از 100 نفوذترین افراد در لقب گرفت زمان.

چه کسی کپی می کند؟ بدون اینکه به دنبال مقصر بگردم (دنبال زن بگرد، فرانسوی ها می گویند و بنابراین آرایشگری که برای کیت ناتاشا آرچر است)، روشن است که میدلتون در تلاش است تا با چشم یک زن شاغل اعتبار بیشتری کسب کند.

زنی شاغل به نام کیت میدلتون

در نتیجه ، دوشس کمبریج شروع به تغییر “بون تن” خود کرد و بسیاری از بریتانیایی ها به دنبال یک سبک عملی و غیر رسمی تر بودند. پیراهن سفید و جلیقه تیره متحدان نزدیک هر زنی هستند. لتیسیا اسپانیایی از این موضوع آگاه است زیرا امضای سبک خود را روی شلوار شلوار ایجاد کرده است. به حدی که او همچنین شروع به هماهنگی با 12 موکاسین راحت یا حتی چکمه به جای پاشنه کرد. مگان مارکل از پیراهن سفید و بلیزها کمد لباس خود را به عنوان یک لباس ضروری ساخته است.

نوع جدید مو

عنصر دیگر چیزی که سبک جدید میدلتون را تحت تأثیر قرار داد موهای او بود: او در یک ویدیو با موهای پایین ظاهر شد. بدون فر ، اما قفل های بسیار صاف با صفحه عبور می کنند. مدل موی تصویر را جوان تر می کند ، و آن را مدرن تر و مدرن تر می کند ، همانطور که مجله اسپانیایی Hola تأکید نکرد.

کیت میدلتون

دفتر کیت میدلتون در سندرینگهام

کیت است توسط Sandringham متصل شد، قلعه ملکه الیزابت در نورفولک ، واقع در نزدیکی محل اقامت دوکهای کمبریج ، تالار آنمر. این مکان محبوب ترین اقامتگاه حاکم انگلیس است که همیشه دوره کریسمس را در آنجا می گذراند. الیزابت و فیلیپ در قلعه ویندزور منزوی می شوند.

پادکست رایگان حق امتیاز انگلیس را گوش دهید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *