[ad_1]

دونالد ترامپ

گرتا تونبرگ ، فعال محیط زیست با کنایه در مورد خداحافظی ترامپ از واشنگتن اظهار نظر کرد.

گرتا تونبرگ در مورد شکست دونالد ترامپ شوخی می کند

گرتا تونبرگ ، فعال جوان سوئدی تصمیم گرفت با کنایه درباره تصاویر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده ، هنگام ترک کاخ سفید در واشنگتن اظهار نظر کند. این پست که توسط دانشجو در شبکه های اجتماعی منتشر شده است ، توصیف سوار شدن دونالد ترامپ به نیروی هوایی یک است که دیروز او را به فلوریدا منتقل کرد مراسم روز افتتاحیه که نشانگر مراسم تحلیف جو بایدن ، چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده است.

گرتا تونبرگ زیرنویس این عکس را اضافه کرد: “او مانند پیرمردی بسیار خوشحال به نظر می رسد که به آینده ای روشن و شگفت انگیز نگاه می کند. بسیار زیبا برای تماشای! ” زن جوان می خواست کلماتی را که دونالد ترامپ دو سال پیش هنگام سخنرانی تونبرگ در سازمان ملل درباره او گفته بود بپذیرد: “او مانند یک زن جوان بسیار خوشحال به نظر می رسد که به آینده ای روشن و شگفت انگیز نگاه می کند. چه خوب دیدن! با تمسخر این واقعیت که ممکن است یک زن جوان در نشست آب و هوای سازمان ملل صحبت کرده باشد.

گرتا تونبرگ ، فعال ، با رئیس جمهور اسبق آمریکا شوخی می کند

این سخنان کنایه آمیز بلافاصله در سراسر جهان گشت. در سالهای اخیر ، اما تبادلات بین دونالد ترامپ و این فعال همیشه هم چنان روان نبوده است. وقتی از آن زمان تونبرگ به عنوان شخص سال انتخاب شد زمان، سپس رئیس جمهور آمریكا ترامپ درباره این خبر اظهار نظر كرد و گفت كه این یک پیروزی مضحک است و گرتا باید روی مسئله کنترل خشم کار کند و با یک دوست به تماشای فیلم بنشیند و او را به آرامش دعوت کند.

کلمات ویتریولیک ​​، که گرتا تونبرگ سپس هنگامی که در نوامبر سال 2020 ترامپ خواست که آرا of آنها را شمرد دوباره از سر گرفت انتخابات آمریکا. تونبرگ در مورد “خیلی مسخره” همانطور که رئیس جمهور سابق آمریکا اظهار نظر کرد ، اظهار نظر کرد. یک س constantال و جواب دائمی که نشان می دهد بیزاری هایی که همیشه نسبت به دیگری احساس می کردند وجود دارد و سرانجام به نظر می رسید که دیگر تمام شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *