[ad_1]

فرضیه هیچ معامله، اما توافق افراطی توسط دولت بوریس جانسون s بروکسل از عواقب ناشی از Brexit موقت یا نه ، که به طور فزاینده ای در آشکار می شوند بریتانیای کبیر به شکل اذیت کردن از انواع مختلف ، بین چک می کند است اسناد گمرک هنوز خرد کن تغییرات ساختاری و برخی سو cross نیت را نشان می دهند. چشمگیرترین آنها هستند قفسه ها با توجه به برخی محصولات غذایی ، جای خالی در سوپرمارکت ها در برخی از مناطق کشور ، به ویژه در ایرلند شمالی واردات از اروپا آنها ساعتها بی تحرک در انتظار بازرسی ایستاده بودند. زنگ ها وجود دارد غذای دریایی گیر کرده گمرک فرانسوی، ساندویچ پاراگراف ژامبون رانندگان کامیون هنگام عبور از آنجا مصادره کردند هلند و هزینه های اضافی برای موز از غنا. و با توجه به ایمیل روزانه به عنوان مثال ، آنها شروع به اتمام می کنند میوه ها است سبزیجات تازه.

دشواری های مشابه آنچه در حفاری انجام شده است بازرگانان ایرلند شمالی، با محصولات از بریتانیای کبیر: طبق قرارداد طلاق بلفاست در واقع ، با استانداردهای کالا مطابقت دارد اتحادیه اروپابرای اطمینان از حفظ مرز باز با دوبلین همانطور که با توافق نامه های صلح سال 1998 تاسیس شده و بنابراین محموله ها آنها تحت بازرسی و اعلامیه های اداری داخلی نیز در حمل و نقل داخلی به بریتانیای کبیر.

از اول ژانویه ، لندن رسماً خارج شده است بازار واحد و توسطاتحادیه گمرک و بوروکراسی جدیدی که باید با آن روبرو شویم به طور حتم گردش خون را کاهش می دهد کالاهاهمانطور که گزارش شده است انجمن غذاهای دریایی اسکاتلند، با گلایه از اینکه برخی محموله های غذاهای دریایی اسکاتلند مدتهاست در بندرگاه باقی مانده اند بولونی به دلیل بازرسی های طولانی و عمیق

بیش از حد تلاش اولیه ، احتمالاً توسط قدرت هلندی که در روزهای اخیر از آنها مصادره شده است راننده کامیون انگلیسی حتی برخی از ساندویچ ها ژامبون. با اشاره به این واقعیت که برخی از محصولات تازه دیگر نمی توانند از پادشاهی به اتحادیه ، به ویژه محصولات اصلی ، آزادانه گردش کنند حیوان یا مشتقات شیر. به نظر میرسد پادشاهی – اگرچه او پس از طلاق از این باشگاه در سن 27 سالگی موفق به تولید بیشتر آنها شد توافقات تجاری تجارت آزاد ارائه شده توسطاتحادیه اروپا s کشورهای سوم – هنوز وقت نکرده است که چیزهایی را با شرکایی مانند حل و فصل کنید غنا ، یکی از اعضای جامعه انگلیس. با نتیجه ای که دو بار اول از کاکائو، ماهی تن و موز در طرف آفریقا تحت تعهدات سنگین.

واقعیت بین المللی – اخبار بین المللی از پایتخت های اصلی و پرونده Mediapart

از ilfattoquotidiano.it پشتیبانی کنید: هرگز در این لحظه دوست ندارید
ما به شما احتیاج داریم.

در این هفته های همه گیر ، ما روزنامه نگاران ، اگر وظیفه خود را وظیفه شناسانه انجام دهیم ، در حال انجام یک خدمات عمومی هستیم. به همین دلیل ، هر روز در اینجا در ilfattoquotidiano.it مفتخریم که صدها محتوای جدید را به صورت رایگان به همه شهروندان ارائه می دهیم: اخبار ، اطلاعات اختصاصی ، مصاحبه با کارشناسان ، نظرسنجی ها ، فیلم ها و موارد دیگر. با این حال ، همه این کارها هزینه های اقتصادی زیادی دارد. تبلیغات ، در زمانی که اقتصاد راکد است ، درآمد محدودی را ارائه می دهد. با پیکان دسترسی همخوانی ندارد. به همین دلیل از کسانی که این سطور را می خوانند می خواهم از ما حمایت کنند. حداقل مشارکت با قیمت کاپوچینو در هفته ، که برای کار ما ضروری است ، به ما کمک کنید.
به یک کاربر پشتیبانی تبدیل شوید اینجا کلیک کنید.

با تشکر
پیتر گومز

اما اکنون ما کسانی هستیم که به شما احتیاج داریم. چون کار ما قیمت دارد. ما افتخار می کنیم که می توانیم روزانه صدها محتوای جدید را به صورت رایگان به همه شهروندان ارائه دهیم. اما تبلیغات در زمانی که اقتصاد در حال رکود است درآمد محدودی را ارائه می دهد. با رونق دسترسی به ilfattoquotidiano.it مطابقت ندارد. به همین دلیل است که از شما می خواهیم با حداقل مشارکت برابر با قیمت یک کاپوچینو در هفته از ما حمایت کنید. مبلغ کمی اما اساسی برای کار ما. به ما کمک کن
کاربر پشتیبانی شوید!

با سپاس
پیتر گومز


ilFattoquotidiano.it

اکنون پشتیبانی کنید


پرداخت های موجود

مقاله قبلی

ایرلند ، 9000 کودک در خانه های مادران تنها مردند: “mea culpa” دوبلین برای 76 سال بدرفتاری

بعدی




[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *