[ad_1]


این را وزیر امور خارجه مایک پمپئو ، که در حال انجام چیزی مانند “مسمومیت چاه” است ، اعلام کرد جی بایدن به محض شروع به کار ، یک سری پرونده سوخته را در دستان خود پیدا می کند.

تصمیم برای تروریستی کردن این جنبش انصارالله ، پیشینه سیاسی و نظامی شورشیان حوثی ، می تواند در مذاکرات صلح دشوار که در یمن برگزار می شود ، هر شانس موفقیت را به خطر بیندازد ، و همچنین اثبات مرگبار بودن به روند تخصیص کمک و غذا در مناطق تحت کنترل شورشیان.

در مورد دولت ترامپ چطور فشار قاطع علیه ایران (حامی شورشیان یمن) و هدیه خداحافظی به شرکای سعودی ، برای سازمان های بشردوستانه این چیزی نیست “یک عمل تخریب دیپلماتیک

در حقیقت ، به دنبال تصمیم وزارت امور خارجه در مناطق شمال مرکزی یمن ، جایی که حدود 70٪ از جمعیت در آن زندگی می کنند دیگر امکان واردات از خارج از کشور یا دریافت حواله از دیاسپورا وجود ندارد ، که اغلب تنها حمایت بسیاری از خانواده ها است.

نگرانی کارگران بشردوستانه حتی بیشتر است توزیع کمکها و داروها. امروز ، کسانی که پس از عبور از محاصره هوایی و دریایی سعودی موفق به ورود می شوند ، فقط در توافق با هوتوها در سرزمین توزیع می شوند.

وضعیت کشور ، طعمه های a درگیری که منجر به کشته شدن بیش از 112000 نفر شده است است از بدترین بحران انسانی در جهان است، این در حال حاضر فاجعه بار است. سو Mal تغذیه و بیماری های همه گیر مانند وبا بسیار گسترده است.

ورود Covid-19 ، همراه با کاهش کمک های غربی در سال 2020 ، آنچه باقی مانده است نیز به ارمغان آورد در حال فروپاشی سیستم بهداشتی یمن. پارادوکس این است که به گفته کارشناسان، تحریم ها نتیجه معکوس خواهند داشت ، تقویت توانایی جنبش در درک جمعیت غیرنظامی و به خطر انداختن هرگونه تحول در میانجیگری سازمان ملل در روند صلح.

عکس ISPI

AGC GreenCom 12 ژانویه ، 2021 8:01 بعد از ظهر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *