[ad_1]

اثرات Brexit در بخش حمل و نقل بسیار حساس و استراتژیک شروع به احساس می شود. دیروز خبر یخ زدگی فرانسه و انگلیس به یورواستار رسید ، شرکت راه آهن متصل کننده انگلیس و فرانسه از طریق تونل کانال مانش به دلیل بیماری همه گیر به بحران دچار شد.

“یورواستار شرکتی انگلیسی نیست که باید نجات یابد و فرانسه همچنان مسئول اصلی نجات آن است” او به اعضای کمیسیون گفت منشی ai حمل و نقل انگلیسی ، Grant Shaps.

شپس توضیح داد: “ما سعی خواهیم کرد که کمک کنیم ، اما در واقع مالک شرکت نیستیم.”

دلیل آن این است که دولت معظم له سهام خود در یورواستار را در سال 2015 به 55 درصد شرکت دولتی راه آهن Sncf فرانسه ، 40 درصد به شرکت های سرمایه گذاری کانادایی و 5 درصد به شرکت راه آهن ملی بلژیک فروخته است.

هنوز هم این شرکت در لندن مستقر است. وزیر حمل و نقل ژان باتیست جباری فرانسوی ماه گذشته گفت كه دولت فرانسه “در یورواستار” شركت خواهد كرد ، اما هنوز حمایت مشخصی را اعلام نكرده است. دولت فرانسه همچنین اشاره کرده است که ، به عنوان یک شرکت مستقر در انگلیس ، ممکن است مشارکت پاریس محدود شود.

Shaps ، متقاعد شده که زیرساخت ها همچنان پایدار خواهند ماند و اگر Eurostar از کار بیفتد ، نگرانی زیادی برای 3000 شغل انگلیسی در معرض خطر است.

یورواستار تا همین اواخر نمادی از موفقیت اتصالات Tgv در اروپا بود. ولی اکنون جامعه توسط بیماری همه گیر Covid-19 فلج شده است. سکوها و امکانات ویژه آن در پاریس ، لندن و بروکسل تقریباً خالی از سکنه است.

این گروه در حال حاضر فقط یک سفر برگشتی در روز بین پاریس و لندن ارائه می دهد ، در حالی که قبل از همه گیری ، در ساعت های اوج ، تا دو قطار در ساعت سفر می کرد. این شرکت تاکنون 95٪ از مسافران خود را از دست داده است.

وی گفت: “این یك شركت فرانسوی در انگلیس است ، بنابراین به كمك انگلیس كمك نمی شود و به دلیل حضور در انگلیس توسط فرانسوی كمك نمی شود.” کریستوف فانیشت ، مدیر عامل Sncf Voyageurs ، شاخه مسافر شبکه ، که در هفته های اخیر این وضعیت را “بسیار زیاد” خوانده است. انتقاد “.

واقعیت این است که این تونل در زیر جواهر مهندسی مدرن همچنان کم استفاده می شود.

AGC GreenCom 4 فوریه 2021 7:49 بعد از ظهر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *