[ad_1]

مترو K 0 – آتن – یونان اصرار دارد که 1450 نفر را به ترکیه بازگرداند ، که در حال حاضر در مراکز پذیرش مهاجران در لزبوس و سایر جزایر اژه نگهداری می شوند ، امروز وزیر مهاجرت نوتیس میتاراچی گفت ، از آنکارا خواست تا به توافق نامه های پناهندگی با اتحادیه اروپا. میتاراچی ادعا می کند که یونان

K متر 0 – آتن – یونان اصرار دارد که 1450 نفر را به ترکیه بازگرداند ، که در حال حاضر در مراکز پذیرش مهاجران در لسبوس و سایر جزایر اژه هستند ، وزیر مهاجرت نوتیس میتاراچی، از آنکارا خواست که به توافق نامه های پناهندگی با اتحادیه اروپا احترام بگذارد.

رویترز گزارش داد ، میتاراچی گفت یونان درخواستی را برای بازگشت فوری مهاجران به کمیسیون اروپا و آژانس مرزی اتحادیه اروپا Frontex ارسال کرده است.

میتاراچی گفت: “ما انتظار داریم ترکیه تلاش های خود را هم برای جلوگیری از عبور قایق هایی كه از سواحل خود به كشور ما و اتحادیه اروپا می روند و هم بازگشت مهاجران را بپذیرد ، افزایش دهد.”

وی افزود: بیشتر 1450 نفری که انتظار می رود برگردند در جزیره لزبوس ، در اردوگاهی با مهاجران بی قاعده هستند ، در حالی که دیگران در جزایر کوس ، ساموس و کیوس هستند.

صدها هزار مهاجر و پناهنده در سال 2015 و 2016 از یونان به عنوان نقطه ورود به اروپا از طریق ترکیه استفاده کردند ، در حالی که توافق نامه آنکارا و اتحادیه اروپا جریان مرزهای زمینی و دریایی یونان را کاهش داد. و ترکیه.

بیش از سه میلیون پناهنده و مهاجر در ترکیه زندگی می کنند ، بسیاری از آنها از سوریه همسایه هستند ، در حالی که ده ها هزار نفر در یونان منتظر هستند تا درخواست پناهندگی بررسی شود ، بیشتر در اردوگاه هایی که شرایط وخیم است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *