[ad_1]

جهان

URL کوتاه

در شهر باگراتیوفسک ، در منطقه کالینینگراد ، یک سنگ یکپارچه فلزی ظاهر شد ، شبیه سری طولانی یکپارچه ها که در اوایل جهان ظاهر شد.

همه چیز در صحرای یوتا ، ایالات متحده آمریکا آغاز شد ، نوامبر گذشته. خدمه هلی کوپتر که برای بیشماری گوسفندان برای یک آژانس دولتی در صحرا درگیر شده بودند ، شیئی مرموزی را کشف کرده بودند که به دلیل شکل ، موقعیت و موقعیت مکانی ، بسیار یادآور صحنه های مادر فیلم پرستش استنلی کوبریک 2001: ادیسه فضایی بود.

گمانه زنی ها و فرضیه ها بلافاصله آغاز شد – در میان عجیب ترین ماموریت های اسرارآمیز بیگانگان ، در میان واقعی ترین ها به افتخار کارگردان افسانه ای یا برخی از کارهای یک هنرمند عجیب و غریب هنر سرزمین. برخی از او به عنوان یک مجسمه ساز یاد کرده بودند جان مک کراکن، معروف به مجسمه های موازی مینیمالیستی ، در سال 2011 درگذشت ، در کالج کالیفرنیا در کالج هنر و صنایع دستی در اوکلند تحصیل کرد و در لس آنجلس ، نیویورک و مدتی نیز در سانتافه ، نیومکزیکو ، 500 مایلی کویر یوتا زندگی کرد . بنابراین قرار بود آزمایش او باشد ، که حدود یک دهه در آنجا بود.

این واقعیت که یکپارچه به زودی کنجکاوی را از بین برد و طرفداران فرضیه های متافیزیکی یا فرازمینی را تقویت کرد. اما سپس بیانیه ای از گروه هنری آمریکایی “معروف ترین هنرمند” در ماه دسامبر منتشر شد. در اینستاگرام اعلام کرد آنها کسانی بودند که سایت را نصب کردند ، همراه با انتشار عکس ها و شواهد ، اضافه کردند که در صورت تمایل ، این اثر با مبلغی ناچیز 45 هزار دلار به فروش می رسد.

از آن زمان ، این مجموعه ای از یافته های یکپارچه در سراسر جهان است – رومانی ، کالیفرنیا ، جزیره وایت ، هلند ، کلمبیا ، آلمان ، اسپانیا ، کانادا ، مجارستان و لهستان. و اکنون روسیه.

در این مورد ، اما ، مدیریت شهری شهر کوچک باگراتیوفسک (7000 نفر) اذعان داشتند که این سازه بخشی از چیزی شبیه به “فلش اوب” بود که به طور خودجوش از اولین یکپارچه در یوتا بوجود آمد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *