[ad_1]

یکی دیگر از حامیان دونالد ترامپ که در حمله روز چهارشنبه به کنگره دست داشت ، دستگیر شد. این آدام کریستین جانسون است ، که در حالی که در حال لبخند زدن با استاد سخنران نانسی پلوسی در زیر بغل او بود ، با حکم بازداشت فدرال در فلوریدا دستگیر شد. به گفته میامی هرالد ، وی اکنون در زندان شهرستان پینلاس نگهداری می شود.

سکو در eBay به فروش رسیده است ، اما جعلی است

مشخص نیست که آیا این مرد واقعاً توانسته کابین را به خانه ببرد یا خیر ، اما در ساعاتی بلافاصله پس از درگیری ، تبلیغاتی با عنوان “سکو رئیس مجلس نمایندگان” در eBay قرار گرفت. قیمت این شی naturally با جمع آوری 167 پیشنهاد که بالاترین آن به 100 هزار دلار رسید ، در مدت زمان کوتاهی جهش کرد. با این حال ، این جعل عکس تبلیغاتی است که در 24 سپتامبر 2019 گرفته شده است.

چه اتفاقی برای ترامپ خواهد افتاد؟

در همین حال تحقیقات برای تعیین مسئولیت آنچه روز چهارشنبه در واشنگتن اتفاق افتاد ادامه دارد. انگشت به وضوح به سمت دونالد ترامپ نشانه رفته است. استعفا فوری یا استیضاح صاعقه ای برای دامن زدن به یک قیام: این اولتیماتوم سخنگوی نانسی پلوسی به رئیس جمهور مستعفی است که فقط دیروز شکست خود را پذیرفت – بدون نام بردن از جو بایدن – و در توییتر خود نوشت که مراسم تحلیف 20 ژانویه را ترک خواهد کرد. ، تبدیل شدن به چهارمین رئیس جمهور تاریخ آمریکا که در مراسم تحلیف جانشین خود شرکت نکرد: قبل از او فقط جان آدامز ، جان کوینسی آدامز و اندرو جانسون بودند که از سفر با همان ماشین رئیس جمهور منتخب اولیس گرانت خودداری کردند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *