[ad_1]

ایزابلا تالاس 21 ساله توسط همسایه خود به ضرب گلوله کشته شد. دلیل؟ نیازهای سگ.

فاجعه نگران کننده ای در دنور ، کلرادو رخ داد. ایزابلا تالاس ، یک دختر 21 ساله ، او با دوست پسر خود قدم می زد ، داریان سیمون ، و سگ آنها ناگهان ، آنها توسط همسایه شان ، 36 ساله ، متوقف و تهدید شدند مایکل کلوز

طبق برخی شهادت ها ، این مرد شروع به حمله وحشیانه با کلمات به زن و شوهر کرد و از آنها پرسید که آیا قصد تربیت سگ را دارند یا خیر. دلیل این اختلاف نیازهای سگ بود.

پس از واکنش زن و شوهر ، مرد 36 ساله تفنگ خود را گرفت و به سمت دو پسر شلیک کرد. ایزابلا شش گلوله خورد و بلافاصله جان خود را از دست داد. داریان موفق به فرار شد ، اگرچه به شدت زخمی شده بود.

ایزابلا توماس توسط همسایه خود مورد اصابت گلوله قرار گرفت. دلیل؟ نیازهای سگ

داریان سایمون توانست خواستار کمک و پلیس شود. دومی پس از پی بردن به وخیم بودن اوضاع ، بلافاصله مایکل کلوز 36 ساله را به اتهام قتل درجه یک دستگیر کرد.

این خاطره آنا ، مادر ایزابلا تالاس ، در پروفایل فیس بوکش است: “امروز ما یک دختر ، یک خواهر ، یک خواهرزاده و یک دوست خود را از دست دادیم. خداوند او را به خانه خود فراخوانده است و او در حال آرامش با او استراحت می کند. ما با مهربانی از همه می خواهیم که به مصونیت ما و زندگی ایزابلا احترام بگذارند و او را با احساسات مثبت و دوست داشتنی به یاد آورند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *