[ad_1]

وجود دارد آنتیفا افراطی چپ است نفوذ کرده وسط دستگیری ساخته شده توسط نمایندگان فدرال که در حال تحقیق هستندحمله به کنگره آمریکا از 6 ژانویه گذشته.

آنتیفا نامیده میشود جان سالیوان و توسط فدرال که در یوتا.

سالیوان این چیزی نیست ، اما هست بنیانگذار یک گروه افراطی چپ گراتماس گرفتن قیام آمریکا. و توسط بازرسان به داشتن متهم شد در حمله به کنگره شرکت کرد با هم طرفداران دونالد ترامپ.

آنتیفا 26 ساله اولین از است دور مانده در میان بیش از 100 نفر دستگیر شدند از 6 ژانویه تا امروز همه حامیان ترامپ و اعضای شبه نظامیان راست افراطی.

در چندین مصاحبه ، سالیوان او سعی کرده بود ادعا کند که واقعیت ها را شاهد بوده است تا مستندات آنها را به عنوان مستند بداند روزنامه نگار. ولیFbi او آن را انکار کرد. و او را به داشتن متهم می کند شرکت کرد شخص اول ج خشونت.

به خصوصنماینده ویژه متیو فولگر مسابقه برایآنتیفا یک سری گفته ها در یک ویدیو که در آن خشونت را تحریک می کند.

یکی می گوید: “ما این کار را با هم انجام دادیم ، ما بخشی از داستان هستیم ، همه چیز را می سوزانیم.” ویدئو به سالیوان. این ، در بخش دیگری از فیلم ارائه شده توسط مقامات فدرال به عنوان مدرک، ارائه می دهد چاقوی او برای یکی از پنجره ها را خرد کنید در ورودی کپیتول هیل.

Fbi سپس با توجه به “از نظر سیاسی“، این واقعیت است که در واقعآنتیفا او نداشت بدون اختیار یا ارتباط دیگر با روزنامه ها. در نتیجه سالیوان او دروغ گفته.

دستگیریآنتیفا نفوذ کرد بین حامیان ترامپ در حال حاضر یک مشکل بزرگ برای راوی یک طرفه ، که تاکنون توسط جریان اصلی ساخته شده است. و چه مسئولیت بار ترامپ و در ترامپيستها برای برخوردها.

در واقع ، بلافاصله پس از حمله ، چندین جمهوریخواه به همه وفادارتر بودند ترامپ و خود رئیس جمهور ادعا می کند کهحمله به کنگره به واسطه حضور چندین متجاوز در انتهای چپ آنتیفا.

نسخه ای از حقایق ، حتی از آن زمان ، توسط بسیاری از طرفین مورد اختلاف و انکار قرار گرفت و نادرست بود خانه کوین مک کارتی رهبر جمهوری خواهان پیش از این در گفتگوی محرمانه با رئیس جمهور – “آنها نبودند آنتیفا، بود جادوگروی با توجه به بازسازی ها می گفت: “می دانم ، من آنجا بودم” و سپس در سخنرانی روز چهارشنبه حین بحث در پارلمان از جانب جنبش استیضاح برای ترامپ.

اما اکنون به نظر می رسد آخرین حقایق او را متهم کرده است. وجود داشت نفوذ می کند بهحمله به کنگره. و یکی از آنها مطمئناً بود سالیوان.

در همین حال ، وکیل دادگستری جیک آنجلی، مردی که با خودش کلاه وایکینگ به نمادی از تبدیل شده استحمله به کنگره، درخواست را برای بخشش ریاست جمهوریو با بیان اینکه موکلش ، که هفته گذشته دستگیر شد ، “دعوت نامه را پذیرفت رئیس جمهور ترامپ به راهپیمایی در خیابان پنسیلوانیا به کاپیتول

وکیل آلبرت واتکینز وی افزود که با توجه به “رفتار مسالمت آمیز نشان داده شده توسط جیکوب چانسلیکه نام واقعی آن است فرشتگان“این برای رئیس جمهور مناسب و منصفانه است به او لطف کنید

همین اقدام برای سایر “غیرنظامیانی که دعوت رئیس جمهور را با نیت صادقانه پذیرفته اند” دنبال می شود.

در حین رالی قبل ازحمله کردن، ترامپ به طرفداران خود گفت “برای مبارزه با جهنم” برای جلوگیری از صدور گواهینامه پیروزی در انتخابات بر جو بایدن که در کنگره.

“هنگامی که ما راهپیمایی می کنیم و من با شما خواهم بود ، به سمت راهپیمایی خواهیم رفت کپیتول هیل“، او گفت رئيس جمهور در برابر آن اتاق وجود دارد استیضاح مصوب با اتهامی که وجود دارد قیام را تحریک کرد از 6 ژانویه گذشته.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *