[ad_1]

یک جوان در اثر جراحات وارده در درگیری در طرابلس جان خود را از دست داد و 200 نفر زخمی شدند. به مدت سه روز در لبنان تظاهرات و آشوب وجود داشت: نه تنها در شهر دوم شمالی ، بلکه در صیدا. مکانهای دیگر درگیر موج جدیدی از اعتراضات هستند که کشور تحت تأثیر Covid-19 را در یک موقعیت کامل اقتصادی و اجتماعی لرزاند. الکسی نمه از استخوان لبنان این موضوع را تأیید می کند

فاوستا اسپرانزا – واتیکان

به گفته منابع محلی ، پسری در اثر جراحات وارده در درگیری بین پلیس و معترضان در روز چهارشنبه 27th در شهر دوم لبنان ، طرابلس ، جان خود را از دست داد. لاستیک ها سوزانده شده و سنگ ها پرتاب شد و پلیس با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به آنها پاسخ داد. برای صلیب سرخ لبنان ، دست کم 220 نفر زخمی شدند که شش نفر از آنها جدی بودند. اما “از ابتدای هفته ، اعتراضات در شهرهای دیگر ، از جمله صیدون در جنوب” افزایش یافته است: یک مقام صلیب سرخ لبنان این را به میکروفون های ما تأیید کرد الکسی نمه.

گزارش فاوست اسپرانز را بشنوید

به ویژه ، در این مرحله ، بسیاری نسبت به محاصره ای که هفته گذشته گرفته شده و به مدت 14 روز اعمال شده است ، اعتراض دارند. اقدامی برای جلوگیری از شیوع عفونت ویروس کرونا ، که – نم توضیح می دهد – بیش از 500 مورد جدید را هر روز ثبت می کند. نعمه تأیید می کند که متأسفانه ، در میان سایر خطرات ، “بدون نقاب اعتراض”. از فوریه سال 2020 ، بر اساس داده های رسمی ، لبنان 285،754 مورد Covid-19 را ثبت کرده است که از این تعداد 2،477 مورد مرگ است.

نمه توضیح می دهد که هشدار بسیار زیاد است ، به ویژه در شمال شهر بیروت طرابلس ، که مرکز اعتراضات ضد دولتی بود که پایان سال 2019 و ماه های اول سال 2020 را نشان داد و پس از فاجعه بار بدتر شد انفجار در بندر بیروت در 4 اوت. این کشور از مارس 2019 ورشکسته شده است و این انفجار سه بیمارستان از بیمارستان های پایتخت را ویران کرد و منجر به 200 کشته و زخمی بر روی 6000 نفر شد که به مراقبت های مناسب و فوری نیاز داشتند. در همین حال ، سقوط قدرت خرید ارز محلی که تا 80 درصد ارزش خود را از دست داده است ، از طبقه متوسط ​​پیشی گرفته و تعداد افراد فقیر را چند برابر کرده است. واضح است که مشکلات سلامتی در همه جا ممکن است باشد ، که در طی یک بیماری همه گیر سنگین است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *