[ad_1]

تیم هایی که برای مرمت یک بنای تاریخی در ایالت نیویورک کار می کردند ، یک “کپسول زمانی” بیش از 100 ساله را کشف کردند که حاوی چهار سکه نادر و دو نامه از مردانی بود که در یک پروژه مرمت قبلی کار می کردند.


https://www.youtube.com/watch؟v=ld0j9q2LgUo

انجمن برجسته Roslin گفت که کارگران مشغول مرمت آسیاب Grist Mill ، آسیابی که در سال 1700 ساخته شده و امروز قصد تبدیل به موزه را دارند ، آنها فهمیدند که در کف بتونی مدفون شده است یکی است کپسول زمان، هنگام مرمت در سال 1917 قرار داده شد.

این کپسول یک بطری شیر ساده و نیم لیتری بود که حاوی چهار سکه نادر بود: یک سکه جنگ داخلی از 1863 ، یک سنت هائیتی از 1863 ، یک پنی از سر هند از 1881 و یک پنی از یک سر هند از 1905.

این بطری همچنین حاوی دو حرف بود که یکی به انگلیسی و دیگری به ایتالیایی نوشته شده است. این نامه توسط استفان اسپیدلینگ ، صاحب یک مغازه نجاری در نزدیکی آن نوشته شده است و توضیح می دهد که این ساختمان به هارولد گادوین ، نوه شاعر ویلیام کالن برایانت بازسازی می شود. در عوض ، نامه توسط ایتالیایی توسط رومولو کاپارلی نوشته شده است ، وی خود را در نامه به عنوان شخصی معرفی کرد که سقف سازه را دوباره طراحی کرده است.

یافتن چنین بخشی از تاریخ واقعاً یک گنج است“، به خبرنگاران گفت جنیفر لیستر ، از انجمن برجسته Roslin. لیستر گفت که این گروه اکنون در حال بررسی قرار دادن کپسول زمان خود در ساختمان قبل از اتمام پروژه مرمت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *