[ad_1]

مارک زاکربرگ اعلام کرد که مسدود کردن حساب های رئیس جمهور دونالد ترامپ در فیس بوک و اینستاگرام این کار “به طور نامحدود و حداقل برای دو هفته آینده تا پایان گذار مسالمت آمیز به قدرت” ادامه خواهد یافت. زاکربرگ سپس در یک پست فیس بوکی تأکید کرد که معتقد است “خطرات اجازه استفاده از خدمات رئیس جمهور در این دوره به سادگی بیش از حد زیاد است.” اما قطعاً فقط استفاده ترامپ از شبکه های اجتماعی نیست که نگران کننده است: بسیاری از رسانه های آمریکایی بر خطر بالای 13 روز گذشته که ایالات متحده را از انتقال نهایی جدا می کند ، تأکید می کنند بین سرمایه دار و جو بایدن رئیس جمهور تازه انتخاب شده.

حساب کاربری ترامپ در فیس بوک بسته شد: 13 روز دیگر “خطر” برای ایالات متحده

آمریکا با 13 روز خطر مواجه است “قبل از عزیمت یک فرمانده کل بدبخت که در اقدامی شورشی که سنت بیش از 220 سال انتقال مسالمت آمیز قدرت را شکسته بود ، او را به پایتخت ایالات متحده فرستاد.” وب سایتی را به معنای واقعی کلمه می نویسد از جانب Cnn در پرتاب چند دقیقه پیش.

رفتار تحریک آمیز رئیس جمهور دونالد ترامپ “پناهگاه” کاخ سفید را در آخرین روزهای ریاست جمهوری خود به بحران کامل منتقل کرد. مهمترین وقفه با معاون وفادار رئیس جمهور است مایک پنسکه از پیوستن به تلاشهای بیهوده اما مخرب برای لغو نتیجه انتخابات امتناع ورزید.

وی نوشت: پس از سازماندهی یكی از رسوا ترین روزهای تاریخ سیاسی آمریكا و پس از “نابودی دموكراسی با امتناع از پذیرفتن شکست آن برای هفته ها”. Cnn – ترامپ ناگهان نیمه شب بیانیه ای صادر کرد و با تاخیر وعده انتقال قدرت سازمان یافته به رئیس جمهور منتخب جو بایدن را در 20 ژانویه داد.

ترامپ ، فرار از “پناهگاه” تیمش قبلاً آغاز شده است

به نظر می رسد حرکتی ، آخرین اقدام ترامپ ، برای بیشتر افراد با انگیزه شخصی صورت گرفته باشد به جای احساس وظیفه نسبت به رئیس جمهور ، که هنوز رسماً در کار است. واقعی به نظر می رسد تلاشی ناامیدانه برای جلوگیری از موج استعفا در بال غربی ، بین فرضیه های جدید استیضاح و توسل به اصلاحیه 25 برای مجبور کردن وی به ترک دفتر.

حساب کاربری ترامپ در فیس بوک بسته شده است

برخی مقامات در حال کناره گیری هستند ، از جمله رابرت اوبراین ، مشاور امنیت ملی. منابع واجد شرایط گفتند ، معاون وی ، مت پوتینگر ، بعد از ظهر چهارشنبه ترک کرده بود. Cnn. منبعی از حزب جمهوری خواه (GOP) گفت برخی از اعضای دولت در مورد ارجاع به اصلاحیه 25 برای حذف اجباری ترامپ از سمت خود بحث های مقدماتی را انجام داده اند. انگیزه؟ او “شایسته خدمت” به عنوان رئیس جمهور نیست.

علاوه بر این ، برخی از اعضای دموکرات اتاق برای رسیدگی فوری به استیضاح درخواست کرده اند. شورش دیروز را که به طرز دردناکی رد کرد ، همچنان نگران کننده یک رئیس جمهور غیرقابل کنترل و یک سلسله مراتب از هم گسیخته فرماندهی در کاخ سفید است که پیامدهای جدی برای امنیت ملی خواهد داشت و می تواند خلا conduc بیشتری را برای ناآرامی های بیشتر ایجاد کند. >> اخبار از خارج از کشور


نمایش پست ها:
86[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *