[ad_1]

بایدن می رسد و ارتش به سوریه برمی گردد. خبرگزاری رسمی سوریه SANA ، که از سایر آژانس ها و منابع دیگر گرفته شده است ، گزارش می دهد که یک ستون طولانی از خودروهای زرهی آمریکایی از عراق وارد سوریه شده و به سمت منطقه الحسکه حرکت کرده است.

این ستون حداقل از 40 وسیله نقلیه تشکیل شده است ، در حالی که ما در مورد 200 سرباز دیگر صحبت می کنیم که با هلی کوپترها همیشه در همان منطقه هستند. در اواخر سال 2020 ، رئیس جمهور ترامپ دستور داد نیروهای آمریکایی به تدریج از منطقه خارج شوند و آنها را به عراق منتقل کنند ، در حالی که پادگان ستاره ها و نوارها به حداقل می رسد. اکنون بازگشت جدی به منطقه وجود دارد. این منطقه نسبتاً غنی از منابع نفتی است که ایالات متحده با شبه نظامیان کرد ، که بیشتر مناطق را کنترل می کنند ، مشترک است.

بنابراین ما از رئیسی که قصد داشت مسئله حضور ایالات متحده در خاورمیانه را کاهش و به تدریج حل کند ، صرفاً حضور کمتری را عقب نشینی کرده و حفظ می کند ، به کسی منتقل شد که به جای آن در کشور دیگری دخالت می کند و جالبترین منطقه را اشغال می کند. از نقطه نظر انرژی و چسبیدن به صفحه شطرنج ، آنها را در تماس مستقیم با نیروهای روسی قرار می دهد. بشکه باروت که بدون آن خوشحال می شویم این کار را انجام دهیم.


تلگرام
با تشکر از کانال تلگرام ما می توانید با انتشار مقالات جدید از سناریوهای اقتصادی به روز باشید.

⇒ ثبت نام کنید بلافاصله. مستقیما


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *