[ad_1]

Brexit شروع به درد می کند. اما در حال حاضر ، این امر خصوصاً برای کودکان انگلیسی که اتفاقاً در این قاره هستند گیج کننده است: زیرا آنها دیگر به Peppa Pig و دیگر کارتون های مورد علاقه خود دسترسی ندارند. و فریاد والدین متحیر در مقابل صفحه سیاه تلویزیون بی فایده است. خوک Peppa Pig در واقع یکی از اولین قربانیان خروج نهایی انگلیس از اتحادیه اروپا است که در 31 دسامبر تحقق یافت: اکنون اتفاق می افتد که قوانین قابل حمل دیجیتال اروپا دسترسی کامل به محتوای تلویزیون را در هر کجا که باشید تضمین می کنند. . در اروپا دیگر آنها درخواست نمی کنند حساب انگلیسی ها که اکنون کشورهای غیر اتحادیه اروپا محسوب می شوند. بنابراین ، مشتریان انگلیسی در آمازون پرایم – کانال پخش Peppa Pig – و همچنین Netflix یا Sky Go ، وقتی مرزهای خود را ترک می کنند ، دیگر نمی توانند برنامه های معمول خود را تماشا کنند. با کمال احترام به کودکان فقیر.

تله باچکی و مارکس و اسپنسر

اما موارد بیشتری وجود دارد. مقررات اروپا بیان می کند که غول های سمعی و بصری مانند Amazon Prime یا Netflix باید اطمینان حاصل کنند که حداقل 30٪ از محتوای پخش شده در اتحادیه اروپا تولید اروپا است: اما برنامه هایی از انگلیس وجود دارد که بسیار مورد توجه کودکان است ، از Peppa Pig فوق الذکر تا Telebachki افسانه ای. اگر دیگر نمی توان آنها را بخشی از سهمیه دانست ، بزرگترین ها تامین کننده آنها نیاز به کالیبره کردن برنامه های خود دارند. ایجاد غم و اندوه برای طرفداران کوچک و بزرگ در سراسر اتحادیه اروپا. اما اگر کودکان انگلیسی گریه کنند ، کودکان ایرلندی نمی خندند. چرا مارکس و اسپنسر ، بزرگترین فروشگاه سوپرمارکت زنجیره ای انگلیس ، حمل و نقل در جزیره زمرد محبوب آب نبات پرسی پیگ (غیر مرتبط با پپا) را متوقف کردند: قوانین جدید و پیچیده مبدا ، تعرفه هایی را وضع می کنند ، بنابراین سوپرمارکت ترجیح می دهد کودکان ایرلندی را با دهان تلخ


Fortnum & Mason

همین تأثیر در انگلیس ، که دیگر نمی تواند قلب های خود را با شکلات های معروف بلژیکی شیرین کند: شیرینی فروشی معروف Neuhaus در بروکسل دیگر تأمین کننده لندن نیست. با دوچرخه خود!، سوار دوچرخه خود شوید! “، انگلیسی ها می گویند ، که کمی شبیه ماست که به تراموا متصل است!: خوب ، و این به راحتی نمی تواند انجام شود ، با توجه به اینکه دوچرخه بیت متخصص هلندی عرضه مشتریان خود را در انگلیس متوقف کرده است. بریتنی اما روند کالاها از لندن به اروپا نیز در حال کاهش است. Fortnum & Mason ، دکوراسیون بدیعی که درهای آن به روی Piccadilly قرن هجدهم باز شده است ، تحویل کالا به سرزمین اصلی را متوقف کرده است: ضربه سنگینی به عاشقان مربا ، حتی برای ملکه عزیز. و فرهنگ نیز آسیب می بیند: کتابفروشی های Waterstones دیگر در اروپا به مشتری خدمات نمی دهند.

مورد ایرلند

در بدترین حالت ممکن است در ایرلند شمالی اتفاق بیفتد. توافق نامه های Brexit ثابت کرد که استان انگلیس در بازار واحد اروپا باقی مانده است و بنابراین کنترل های گمرکی کالاهایی که از وطن وارد می شوند فعال شدند. نتیجه: قفسه های خالی در سوپرمارکت های بلفاست ، جایی که غذای تازه شروع به پایان دادن می کند. اما حتی در لندن ، فروشگاه آنلاین Ocado ، مجبور شد دسترسی خود را کاهش دهد. و این یک اتفاق خواهد بود ، اما دیروز صبح دیگر هیچ کوکاکولایی در سوپرمارکت محلی من باقی نمانده بود. شادی های Brexit.

11 ژانویه 2021 (تغییر 11 ژانویه 2021 | 21:43)

© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.