[ad_1]

پس از در نظر گرفتن مشکلات تجاری احتمالی که احتمالاً بین پادشاهی انگلستان و اتحادیه اروپا بوجود می آیند ، اثرات ایجاد شده توسط معرفی Brexit ، چیزی شبیه “معامله بر هیچ معامله“، در بازارهای مالی احساس می شود و در مورد نقش شهر لندن. همانطور که در این مصاحبه توسط جوزپه دی گاسپار ، استاد تمام حقوق اقتصادی در دانشگاه لوئیس در رم توضیح داده شده است.

استاد ، آیا این یک لغزش از Brexit و ضربه به شهر نیست؟

بی شک. جریان سرمایه حاصل از ارائه خدمات مالی تقریباً دو برابر هزینه واردات تجاری بود ، همانطور كه ​​كامرون نخست وزیر پیشین در بی بی سی قبل از رای گیری یادآوری كرد ، سعی داشت مخاطبان هموطنان نافرمان را ترغیب كند كه نگهداری این مازاد مالی را برای سرنوشت شهر. بخش مالی در حدود 12٪ از تولید ناخالص داخلی تخمین زده می شود و اساساً در لندن متمرکز است ، در حالی که از رونق کلانشهر با صنایع مرتبط نیز اطمینان حاصل می کند.

از این رو مرکز عصبی است. آیا مذاکرات در این زمینه هنوز باز است؟

بله ، و دقیقاً جزئیات توافق نامه فرضیه ای در تفاهم نامه است که معیار موثری از باز شدن بازار مالی اروپا برای امور مالی انگلیس و ساکسون ارائه خواهد داد. دیگر گذرنامه اروپایی وجود ندارد که به واسطه های آنگلوساکسون اجازه کار داخلی در بازار مالی و یورو را بدهد. پس انداز اروپا خدمات سرمایه گذاری ، مشاوره ، دلالی ، بیمه و بیمه اتکایی را به اپراتورهای شهری جلب می کند ، که مطمئناً هدف خرده فروشی نیست ، بلکه حفظ جایگاه اصلی در بازار عمده فروشی محصولات مالی و خدمات مشاوره ای و بیمه و بیمه اتکایی است. واسطه های واسطه و بانک های تجاری در منطقه یورو.

برداشت و خاتمه کار آسانی نخواهد بود …

این شهر همیشه سازگاری ، مهندسی مالی و خلاقیت قانونی خود را در این زمینه نشان داده است. تلاش برای حفظ فرصت های تنظیم مقررات مالی با یافتن راه حل ها و اقدامات مناسب برای اطمینان از قابلیت همکاری انگلیس با منطقه مالی اروپا ، اقدامی غیرممکن نیست.

چگونه می توانید آن را انجام داد؟

تولید مثل آکروباتیک قانونی و انعطاف پذیری سازمانی گروه های مالی و شرکت های مشاوره ای و سرمایه گذاری که از قبل فعالیت های خود را به یورو متنوع می کنند ، موافقت می کنند که با شاخه های منطقه یورو کار کنند که با قوانین اتحادیه اروپا سازگار هستند در حالی که کانال های مالی و پیوندها را با رهبران گروه های دریایی باز نگه دارند شهر.

به طور خلاصه ، یک بازی دریایی ، جلوگیری از ورود به محدوده نظارتی ESMA و به ویژه بانک مرکزی اروپا؟

در این جبهه روابط مالی ، شرکای اروپایی با انتظارات مختلفی تقسیم می شوند.

فکر می کنید چرا تاکنون سیستم مالی ایتالیا تحت تأثیر آنگلوفیلیای مزمن قرار گرفته است؟

انگلیسی ها به حق ما را نوعی مستعمره می دانند. فقط با گنجاندن خصوصی Borsa Italiana Spa در LSE و انتقال این سایت به بازار سودآور اوراق بهادار الکترونیکی بدون اینکه Consob هرگز در این باره حرفی برای گفتن داشته باشد و همچنین فروش فعلی همان شرکت به Euronext ، به فکر خرید باشید. عملیاتی ، که همچنین از سر ما عبور کرد و با آن ما یک سهام اقلیت گران قیمت را در Cassa Depositi e Prestiti انجام دادیم.

پیشنهاد شما چیست؟

مناسب است که یک اتاق کنترل ایجاد شود تا به صورت هماهنگ تمام پرونده های مختلف این مرحله از انتقال در بروکسل را نیز کنترل کند. بانک ایتالیا و Consob باید حداقل هماهنگی بیشتری داشته باشند.

مگر نه؟

در حالی که به نظر می رسد بانک ایتالیا جهت تحمیل بدهی به درستی جهت گیری شده است ایستادن، در مرحله انتقال ، Consob با صدور مجوز جدید برای خدمات مشاوره ای به یک شعبه بانک ایتالیایی در شهر مستقر در ایتالیا ، به بانک های انگلیس فعال در ایتالیا در بازار خرده فروشی سیگنال مخالف داده است.

اگر بازار لندن دیگر سکوی پرشی برای دسترسی به بازار مالی منطقه یورو نباشد ، قطعاً انتقال بانک ها و واسطه های غیراروپایی به این قاره افزایش خواهد یافت. آیا ما نیز از آن استفاده خواهیم کرد؟

از زمان تغییر موقعیت ، که در منطقه یورو در حال انجام است ، تاکنون کشور ما نتوانسته است از فرصت ها استفاده کند یا از آنها استفاده کند ، مانند مورد انتقال مقر EMA در آمستردام به جای میلان. بلافاصله پنجره باز شده با اعلام پیروزی Brexit در همه پرسی ، با دیدار رنتزی ، مرکل و ماکرون و خواستار بستن صفوف اعضای اصلی موسس اتحادیه ، روند حاشیه سازی برای ما از سر گرفته شد – از مذاکرات Brexit می تواند فقط یک اپیزود باشد – که متأسفانه ، سیاست ایتالیا ، که از مسابقه صعود به درخت لغزنده صندوق بهبودی منحرف شده است ، بیش از حد ناخودآگاه به نظر می رسد کاملا بی تفاوت است.

(مارک آلمانی)

(2 پایان)

© پخش مجدد ذخیره شده است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *