[ad_1]

(تله بورسا) – نه تنها همین طلاق ، اما یک کاهش وزن برای هر دو طرف: بنابراین ، صحبت کردن در مورد Brexit ، میشل بارنیر ، مذاکره کننده ارشد اروپا برای خروج Rپادشاهی متحده از اتحادیه اروپا، با گروهی از روزنامه های اروپا مصاحبه کرد ، از جمله خورشید 24 ساعت. در مذاکرات ، اتحادیه اروپا مجبور به “رفع موانع تجاری نبود ، بلکه ایجاد موانع جدید برای اطمینان از دسترسی برابر به بازار (به اصطلاح شرایط برابر ، اد) “، وی تصریح می کند.

محصولی که وارد می شود بازار واحد “آنها باید از قوانین ما پیروی کنند. اگر این اتفاق نیفتد ، عواقبی به دنبال خواهد داشت. وی گفت: “اگر قانون انگلیس تغییر کند و از قانون ما منحرف شود ، رقابت اروپا به خطر می افتد.” شما هوشیار خواهید بود “در همه جبهه ها ، با تمام استانداردها ، با همه قوانین. این مورد در مورد استانداردهای زیست محیطی ، خدمات مالی ، قوانین بانکی اعمال می شود. “ما همه چیز را با دقت بررسی خواهیم کرد”. کمیسیون با خدمات جدیدی که برای نظارت دقیق بر اجرای دو معاهده فراخوانده می شوند ، دوباره سازماندهی می شود. من مطمئن هستم که انگلستان نیز همین کار را خواهد کرد. “باید پیدا شود “تعادل، برای رفتار هوشمندانه ، منصفانه و برابر هر دو تلاش کند “.

علاوه بر این ، تاکنون مشکلاتی وجود داشته است: آشفتگی را می توان تا حدودی با آداب و رسوم و الزامات رویه جدید توضیح داد. و با گذشت زمان قابل حل است. با این حال ، اوضاع تغییر کرده است. مواد غذایی ، فرآورده های دامی ، گیاهان باید در دو طرف مرز کنترل شوند. عواقب آن را می بینیم بطور خودکار، مایلم بگم مکانیکی ، از Brexit “.

اروپا جدید – مذاکرات توسط کشورهای اتحادیه اروپا انجام شده است “به منظور محافظت بازار واحد، نه به منافع کوتاه مدت بلکه به منافع بلند مدت نگاه می کنند. وحدت او نتیجه گرفت که ما نشان داده ایم ، اکنون باید به طور کامل برای رفع چالش هایی که با آن روبرو هستیم استفاده شود ، بیش از هر چیز بر دستاوردهای ریاست جمهوری آلمان در شش ماه گذشته تمرکز دارد:توافقنامه مربوط به صندوق بازیابی و بودجه جامعه “.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *