[ad_1]

کمی کمتر از یک ماه پس از انتشار بریتانیای کبیر از اتحادیه اروپا ، سابق اثرات Brexit در حال نشان دادن خود در اقتصاد انگلیس هستند.

بنابراین ، نه تنها همه گیری پشت شاخص های اولیه PMI برای ژانویه که هفته گذشته آنها وضعیت کلی رنج در بخشهای تولید و خدمات را یادداشت کردند ، کاملاً زیر اطلاعات پایان سال 2020 و پیش بینی های آستانه روز.

Brexit: اولین اثرات بر اقتصاد انگلیس

البته ، کووید همچنان انگلیس را گاز می گیرد ، با این وجود نوع جدید داخلی منجر به مرگ روزانه بیش از 1700 نفر می شود ، با وجود قفل سوم تحمیل شده توسط نخست وزیر بوریس جانسون در کمتر از یک سال.

و در زیر این لنز ، می توان شاخص های اولیه PMI مربوط به ژانویه مربوط به اقتصاد انگلیس را بخوانید: شاخص ترکیبی 40.6 ، شاخص تولید 52.9 و PMI خدمات 38.8 ، همه زیر پیش بینی های دسامبر گذشته و اتفاق نظر در آستانه

با این حال، گزینه Brexit اکنون به نظر می رسد که مجبور به معادله شده است. توسعه جبهه همه گیری ، حتی امروزه نیز همچنان مورد نگرانی عمده ساختار تجاری انگلیس است ، اما بیشتر مشکلات شرکت ها در هفته های اخیر به دلیل طلاق از اتحادیه اروپا است.

که در بخش تولیدبه عنوان مثال ، خدایان ظاهر می شوند زمان تحویل به تأمین کننده (“زمان تحویل تامین کننده”) در حال افزایش است: این واقعیت است که IHS Markit – شرکتی که شاخص مدیران خرید (PMI) را مدیریت می کند – معمولاً با افزایش تقاضا همراه است و هنگام حرکت به سمت مثبت خوانده می شود. اما نه در فصل همه گیری.

در حقیقت ، پشت کندی حمل و نقل در ماه های اخیر نهفته است رنج زنجیره تامین ناشی از شیوع ویروس: بنابراین یک رقم منفی که انگلستان را در مقابل برخی از رقبای اصلی خود مانند فرانسه ، ژاپن ، ایالات متحده ، آلمان و استرالیا آسیب پذیر می داند.

اما همه گیری یک پدیده جهانی است و دلایل عملکرد تولید انگلیس به ویژه ضعیف را باید در جای دیگری جستجو کرد: به گفته تحلیلگران IHS Markit در Brexit ، زیرا علی رغم کمبود تعرفه برای تجارت بین لندن و بروکسل ، انگلیس با تأخیر مواجه است. کنترل مرزی.

Brexit در پشت سقوط صادرات خدمات

قله منفی دیگری که می تواند تا حد زیادی به Brexit نسبت داده شود ، قله مربوط به آن استصادرات خدمات (“سفارشات صادرات خدمات”) ، که پادشاهی انگلستان را در 39.4 ، کاملا زیر آستانه 50 می داند ، که به عنوان یک حوزه بین رشد و انقباض عمل می کند.

رقم سنگین ، به خصوص در مقایسه با رقبای بین المللی: ایالات متحده در 51.4 ، فرانسه در 44.9 ، آلمان در 42.2 و ژاپن در 42.1 است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *