[ad_1]

رئیس پلیس درحال اخراج از کاپیتول هیل در مصاحبه ای با واشنگتن پست ، زمینه عدم موفقیت گارد ملی در مداخله را فاش کرد.

# مکاشفه در # چاپ از استفان سند ، رئیس سابق # پلیس کپیتول هیل ، کپیتول ایالات متحده در روزهای اخیر حمله کرده است. افشاگری هایی که ابرهای تاریک را برای یکی از به یادماندنی ترین وقایع تاریخ ، نه تنها در آمریکا بلکه در جهان ضخیم می کنند.

کاپیتول
کپیتول هیل

اظهارات

مرد مجبور به استعفا ، دیوار سکوت را می شکند و پس زمینه ای را آشکار می کند که داستان جدیدی را برای داستان غم انگیز روشن می کند.

به روزنامه نگاران از واشنگتن پست در حقیقت ، سوند گفت که با توجه به وضعیت اضطراری ، بارها از مقامات مجلس و مقامات امنیتی سنا کمک گرفته است. اما این تلاش وی را برای فراخواندن گارد ملی ناکام گذاشت. # افشای وزن معینی که س manyالات زیادی را ایجاد می کند.

و حقیقتی پدیدار می شود که با ادعاهای افسران دیگر که همیشه درخواست کمک از پلیس را رد کرده اند ، مغایرت دارد.

همچنین رئیس سابق نیروهای فدرال ، استفان سند، بر بی میلی ناظران خود برای درخواست مداخله گارد ملی تأکید کرد ، حتی اگر توسط سرویس های مخفی از واقعی بودن جمعیتی که به طرز تهدیدآمیزی به سمت پایتخت تپه در حال حرکت بودند مطلع شده بودند.

سوند که در 16 ژانویه کناره گیری می کند نیز گفت که شش بار درخواست کمک کرده است اما بی فایده. در واقع تمام خواسته های وی رد شد.

سوالات

بنابراین ، این سو susp ظن بوجود می آید که پشت این صفحه از یک سناریوی نه چندان مهیج ، یک برنامه ریزی دقیق قرار دارد. برنامه ریزی که شامل بسیاری از چهره های برجسته از بخشهای مختلف ، نه تنها در زمینه امنیت ، بلکه بیش از همه در صحنه سیاسی است.

سپس اقدامی کاملاً اندیشیده شده با هدف تأخیر در تأیید صلاحیت پیروزی انتخابی بایدن؟ یا فقط یک استراتژی برای جلب افکار عمومی و ایجاد تقسیمات اضافی در پارلمان آمریکا است؟

فرضیه ها بسیارند ، مانند حقایق که غالباً به صورت دروغ مبدل می شوند.

# ایرماساراچینو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *