[ad_1]

رم – کوداکونی درخواست کرده است به کمیسیون اروپایی با درخواست برای شرکت در دادرسی آزاد در مورد خرید 51٪ از STX از جانب فینکانتیری. این امر توسط خود انجمن مصرف کنندگان اعلام شد و توضیح داد که شهروندان مخالف تمرکز هستند ، که می تواند منجر به تحریف در کشتی سازی مدنی نیروی دریایی، با کاهش رقابت و تأثیرات منفی بر قیمت ها ، به ویژه در بخش کشتی های تفریحی.

از جمله آخرین خواسته های کمیسیون اتحادیه اروپا ، ترسیم سناریوی بازار پسا همه گیر است ، زیرا به عنوان دو رهبر جهانی ، همکاری / کسب آنها می تواند خطر ابتلا به در حال رشد خدایان قیمت برای مشتریان و مصرف کنندگان ، با عرضه کمتر و انگیزه های کاهش یافته برای نوآوری.

بخشی که – توضیح Codacons – تعداد آنها را دیده است مسافران کشتی های تفریحی سالانه از 2 میلیون در اواخر دهه 1980 به 30 میلیون در سال 2019 منتقل می شوند ، که تقاضا برای سفرهای دریایی به طور مداوم در حال رشد است. بنابراین انجمن می خواهد در این عملیات پیچیده شرکت کند تا مدارکی را در مورد پیامدهای این امر به کمیسیون اتحادیه اروپا ارائه دهد. تمرکز همچنین ممکن است خطاهایی را برای دسته کاربران ارائه شده توسط Codacons تعیین کند

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *