[ad_1]

امریکا مانند اتحاد جماهیر شوروی سقوط خواهد کرد

همه چیز ، مانند امپراتوری ها ، پایان ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی پایان دارد. واشنگتن با عصبانیت از اتاق کوچکی از فوق میلیاردرها طرفداری می کند. اکنون او باید با شیاطین قدیمی خود مقابله کند ، برای جدایی و جنگ داخلی آماده شود.

توسط تیری میسون.

هر دو میدان جنگ در ایالات متحده ، جکسون ها و نئوپوریتان ها ، می خواهند دیگری را خاتمه دهند. اولی ها از یک قیام صحبت می کنند ، در حالی که دومی از سرکوب شکایت می کنند ، اما همه برای مقابله آماده می شوند. به حدی که دو سوم شهروندان برای جنگ داخلی آماده می شوند.

اتاق کوچکی که ایالات متحده را فتح کرد ، توسط رئیس جمهور فعلی دونالد ترامپ سانسور می شود. در اینجا ثروتمندترین مرد جهان ، جف بزوس ، مالک آمازون ، Blue Origin و واشنگتن پست است. این دیدگاه جکسون است
جکسون ها به نام رئیس جمهور اندرو جکسون ، که مخالف ایجاد فدرال رزرو (یک بانک مرکزی مستقل) قبل از جنگ داخلی بود ، نامگذاری شده اند. آنها برای یک قرن از زندگی سیاسی ناپدید شدند ، تا اینکه یکی از آنها ، دونالد ترامپ ، به کاخ سفید انتخاب شد. در وهله اول ، آنها مخالف روابط محاربانه بین بانک های خصوصی و بانک مرکزی ایالات متحده ، صادر کننده دلار هستند.

در بسیاری از کشورها ، به مقامات مسئول شمارش آرا presidential ریاست جمهوری در 3 نوامبر 2020 ، دستور داده شده است که ناظران را اخراج و پنجره های دفاتر خود را ببندند. به این ترتیب ، آنها نتیجه را – هرچه بود – از هرگونه مشروعیت دموکراتیک محروم کردند.

مشکل این نیست که چه کسی انتخاب می شود بلکه این است که پس از نقض پیمان ملی چه باید کرد.

بر اساس متمم دوم قانون اساسی ایالات متحده ، شهروندان موظفند خود را مسلح کرده و در شبه نظامیان سازماندهی کنند تا در صورت تهدید از آزادی کشورشان محافظت کنند.
این اصلاحیه بخشی از منشور حقوق است که تصویب آن برای شهروندانی که برای استقلال جنگیده اند برای تصویب قانون اساسی تهیه شده توسط کنوانسیون فیلادلفیا شرط غیرقابل بحث است. این نشان می دهد که هر شهروند می تواند سلاح های جنگی ، هر چه باشد داشته باشد و کشتارهای مکرر را که باعث سوگواری جامعه آمریکا شده است ، ممکن کند. با این وجود ، علیرغم فداکاری انسانی این جنایات ، این امر همواره برای تعادل سیستم سیاسی ایالات متحده امری ضروری تلقی شده است.
به ویژه ، طبق گفته 39٪ از شهروندان آمریکایی ، توسل به سلاح علیه مقامات فاسد یک گزینه نیست بلکه یک تعهد است. طبق گفته 17٪ از شهروندان ، زمان اقدام اکنون است
گروه های مسلح خود را برای تظاهرات در هر کشور آماده می کنند فدرال به مناسبت بر تخت سلطنت جو بایدن در واشنگتن در 20 ژانویه 2021. FBI از شورش های جدی در 17 مورد آنها ترس دارد.

شما می توانید این واقعیت ها را از هر جهت گرفته و شورشیان کاملا متفاوت را به “توطئه گر” یا “نئونازیست” یا هر دو متهم کنید این واقعیت باقی مانده است که شورش آنها تنها نگرش مشروع نسبت به تاریخ و قانون ایالات متحده است.

اعتراضات به ترامپ در واشنگتن

ما می توانیم این شورش را با فتح عجیب و کوتاه مدت کاپیتول در 6 ژانویه مرتبط کنیم. واقعیت باقی مانده است که این دو رویداد به هم ربطی ندارند. این مسئله سرنگونی قانونگذار نیست ، بلکه خنثی کردن کل طبقه سیاسی و حرکت به سمت انتخابات جدید است ، این بار شفاف.
شهروندان معترض به “سرقت سیستم انتخاباتی” عمدتا رای دهندگان دونالد ترامپ هستند ، اما نه تنها آنها. این موضوع اتهامات طرفداران دونالد ترامپ برای اعلام روان پریشی نیست ، بلکه یک مشکل اساسی شفافیت مورد نیاز در یک دموکراسی است.

شفافیت شمار ریاست جمهوری باعث ایجاد احساساتی شده است که قبلاً درگیر بحران مالی 10-2007 بود. اکثر مردم نجات بانک 787 میلیارد دلاری رئیس جمهور باراک اوباما (علاوه بر خرید مجدد وام سمی 422 میلیارد دلاری از رئیس جمهور جورج دبلیو بوش) را قبول نکردند. در آن زمان ، میلیون ها شهروند که ادعا می کردند “از مالیات کافی” برخوردار هستند ، حزب استناد TEA را با استناد به حزب چای بوستون ، که جنگ استقلال را آغاز کرد ، تأسیس کردند. این جنبش سنگین مالیاتی که صرفاً برای نجات اولاد میلیاردرها انجام می شود ، در سمت راست و چپ ایجاد شده است ، همانطور که توسط مبارزات فرماندار سارا پالین (جمهوری خواه) و سناتور برنی سندرز (دموکرات) دیده می شود.
تنزل گسترده خرده بورژوازی ، به دلیل تأثیرات جابجایی ، اکنون 79٪ از شهروندان ایالات متحده را وادار می کند که بگویند “آمریکا در حال سقوط است“؛ درصد افراد ناامید و بدون برابر در اروپا ، به استثنای “جلیقه های زرد” فرانسوی.
بدیهی است بسیار بعید است که اگر شورش ها در 20 ژانویه آغاز شود ، این به انقلابی تبدیل شود. اما این جنبش ده سال است که در بین مردم جایگاهی را به خود اختصاص داده است. او به اندازه کافی در سراسر طیف سیاسی طرفداران دارد تا در نبرد شرکت کنند و ادامه دهند.

دیدگاه نئوپوریتانی
برخلاف ژاکسونی ها ، گروه هایی که به رئیس جمهور فعلی دونالد ترامپ دامن زده اند به همان اندازه از حقوق خود اطمینان دارند. آنها مانند لرد پروتکتور الیور کرامول ادعا می کنند که اخلاق خارج از قانون است. اما برخلاف جمهوری خواه انگلیسی ، آنها از منابع مذهبی استفاده نمی کنند. آنها کالونیست بدون خدا هستند.

آنها می خواهند برای همه ملت ایجاد کنند ، نه با مخالفانشان ، بلکه همه کسانی را که مثل آنها فکر نمی کنند ، استثنا می کنند. آنها همچنین از تصمیمات توییتر ، فیس بوک ، اینستاگرام ، اسنپ چت و توئیچ برای سانسور کسانی که مشروعیت انتخابات را به چالش می کشند استقبال می کنند. آنها اهمیتی نمی دهند که این شرکتهای چند ملیتی برخلاف روح اولین اصلاحیه قانون اساسی قدرت سیاسی را تجسم می کنند ، زیرا آنها مفهوم خلوص خود را دارند: آزادی بیان در مورد بدعت گذاران یا مقامات فاسد اعمال نمی شود.

آنها که از حسادت خود رانده می شوند ، تاریخ این ملت ، “نور تپه” را که می خواهد جهان را روشن کند ، بازنویسی می کنند. آنها تمام آگاهی طبقاتی را از بین می برند و همه اقلیت ها را نه به دلیل کاری که انجام می دهند بلکه به دلیل اینکه در اقلیت هستند افزایش می دهند. آنها دانشگاه ها را تصفیه می کنند ، نوشتن فراگیر را تمرین می کنند ، صحرا را مقدس می کنند ، اطلاعات را از اطلاعات نادرست متمایز می کنند ، مجسمه های بزرگان را واژگون می کنند. امروز ، آنها تلاش می کنند رئیس جمهور ترامپ را سرنگون کنند ، نه به این دلیل که او ادعا کرده است که تصرف کاپیتول را سازماندهی کرده است ، بلکه به این دلیل است که او قهرمان کسانی است که وی را تصاحب کردند. هیچ یک از این بدعت گذاران نمی توانند جایی در برابر آفتاب داشته باشند.

اعتراضات در ایالات متحده

در قرن هفدهم ، پوریتان ها اعترافات عمومی را انجام دادند تا به زندگی ابدی دسترسی پیدا کنند. در قرن بیست و یکم ، وراث آنها ، نئوپوریتان ها ، با خون خود برای “امتیاز سفید” که معتقدند از بدست آوردن جاودانگی لذت می بردند ، به مبارزه ادامه می دهند. ابر میلیاردرهایی مانند جف بزوس ، جک دورسی ، بیل گیتس ، آرتور لوینسون ، سوندار پیچای ، شریل سندبرگ ، اریک اشمید ، جان دبلیو تامپسون و مارک زاکربرگ در حال ترویج ایدئولوژی جدیدی هستند که انسان دیجیتال را بالاتر از بقیه جهان قرار می دهد. بشریت. آنها امیدوارند که بر بیماری و مرگ غلبه کنند.

این افراد بسیار منطقی مدت هاست که دلیل را به حدی رها کرده اند که طبق گفته دو سوم آمریکایی ها ، اکنون توافق با آنها در مورد واقعیت های اساسی غیرممکن است. من در اینجا درباره نئوپوریتان ها می نویسم ، نه ترامپيست ها.

تعصب آنها پیش از این جنگ داخلی انگلیس و سپس جنگ انقلابی آمریکا و جنگ داخلی را برانگیخته بود. اولین ترس رئیس جمهور ریچارد نیکسون این بود که او جنگ چهارمی را آغاز کند که آمریکا را از هم بپاشد. اینجاست که ما هستیم.

بخشی از دولت قبلاً نهادهای دموکراتیک را به چندین میلیاردر فوق العاده واگذار کرده است. ایالات متحده که زمانی می دانستیم دیگر وجود ندارد. درد و رنج آنها آغاز شده است.

تیری میسون

منبع: https://www.voltairenet.org/

ترجمه: لوسیانو لاگو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *